• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.148 acteurs
  • 199.025 gebruikers
  • 9.373.068 stemmen
Avatar
 
banner banner

Don't Say My Name (2022)

Misdaad / Drama | 95 minuten
4,00 2 stemmen

Genre: Misdaad / Drama

Speelduur: 95 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Federico Segarra

Met onder meer: Brooklyn Wittmer, Cory Kays en Cameron Arnett

IMDb beoordeling: 4,4 (151)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Don't Say My Name

Het verhaal van een getraumatiseerde tiener die na weken van misbruik weet te ontsnappen aan mensenhandelaren. Met vallen en opstaan probeert zij haar leven weer op de rails te krijgen. De film is geïnspireerd door ware gebeurtenissen.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

De nadruk die de filmmakers in het tweede deel van film leggen op de christelijke boodschap, doet de film geen goed. Ondanks het drama resulteert dat in een nogal warrig geheel. Opening is schokkend.


avatar van MardS1

MardS1

  • 1 berichten
  • 1 stemmen

Mooie film over het intense verhaal (gebaseerd op ware gebeurtenissen) van dit jonge meisje. Hoe haar leven werd vernield, maar ook hoe ze een nieuw toekomst vond door te geloven.. Aanrader!