• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.080 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.014 gebruikers
  • 9.372.354 stemmen
Avatar
 
banner banner

Arranged Love (2023)

Komedie / Romantiek | 84 minuten
2,50 3 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 84 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Abi Varghese

Met onder meer: Sharmita Bhattacharya, Andres Joseph en Cathy Shim

IMDb beoordeling: 5,9 (285)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Arranged Love

Meera ontvluchtte als jonge vrouw een gearrangeerd huwelijk en heeft India en haar erfenis achtergelaten. Ze maakt naam in de technische wereld en baat nu haar eigen zaak uit. Wanneer een probleem haar bedrijf bedreigt, is een huwelijk echter precies wat ze nodig heeft om het op te lossen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van AnyaH

AnyaH

  • 431 berichten
  • 352 stemmen

Vanwege een reclame op Facebook voor deze film via een streamingsdienst, leek het mij wel leuk om deze film gratis online op te zoeken. Vanwege het Engels met Indiaas accent was het soms een beetje lastig om de film zonder sub te volgen. Typische Bollywood film met mooie mensen, maar niet zo'n heel realistisch plot. Ik vond de karakters van de gespeelde rollen ook niet altijd even aangenaam. Of dat opzettelijk zo was gekozen, kon ik lastig inschatten. Dan heb ik betere Bollywood films gezien. Geen hoogvlieger, maar met verstand op nul, was de film wel relaxed om te kijken.