• 15.795 nieuwsartikelen
  • 178.173 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.351 acteurs
  • 199.058 gebruikers
  • 9.374.577 stemmen
Avatar
 
banner banner

Night at the Eagle Inn (2021)

Horror / Mystery | 70 minuten
2,35 13 stemmen

Genre: Horror / Mystery

Speelduur: 70 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Erik Bloomquist

Met onder meer: Amelia Dudley, Taylor Turner en Greg Schweers

IMDb beoordeling: 4,1 (720)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Night at the Eagle Inn

"All amenities included."

Spencer en Sarah Moss vormen een tweeling. Ze reizen af naar een afgelegen herberg in Vermont om op zoek te gaan naar informatie over hun vader, die meteen na hun geboorte verdween. Kort na aankomst vertellen de herbergier en de klusjesman over de duistere, angstaanjagende geschiedenis van de herberg. Spencer en Sarah besluiten de zaak nader te onderzoeken en doen schokkende ontdekkingen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van joolstein

joolstein

  • 10837 berichten
  • 8924 stemmen

Deze film levert precies wat het belooft: 70 minuten bovennatuurlijk plezier in een motel. Een soort Twilight Zone- aflevering van de bekendere hotelhorrorfilms (Psycho en The Shining). Vervang Jack Torrance voor je rare oom, verklein het Overlook Hotel tot een motel, en verlaag het budget met 90%, en je krijg deze film. Is dat erg? Neuh, als dit zoals hier wordt goedgemaakt met een geweldige chemie tussen de sympathieke acteurs en een claustrofobische sfeer. Er is niet veel bloed, gore of jump scares maar doordat de regie prima is uitgevoerd, levert het mysterie genoeg spanning op. Wel een kleine opmerking daarbij; de verhaallijn is net iets te gemakkelijk waardoor het einde iets te voorspelbaar werd. Ach het is misschien niet het meest originele verhaal, maar regisseur Erik Bloomquist en zijn broer Carson Bloomquist weten met andere elementen, er meer dan een plezierige low-budget-kijkervaring van te maken!

Night at the Eagle Inn is fantasierijk en leuk low-budget filmmaken.Dit werkt grotendeels dankzij de g leads


avatar van UmbraVitae

UmbraVitae

  • 4325 berichten
  • 4032 stemmen

Nee dit was niet te best. Nog net kijkbaar, door het soort 'twilight zone' gegeven en de 'duivel' in een wel redelijk povere versie