• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.969 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.997 acteurs
  • 198.990 gebruikers
  • 9.371.015 stemmen
Avatar
 
banner banner

Face à la Mer (2021)

Drama | 116 minuten
3,25 2 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 116 minuten

Alternatieve titels: The Sea Ahead / Al Bahr Amamakoum / البحر أمامكم

Oorsprong: Frankrijk / Libanon / België

Geregisseerd door: Ely Dagher

Met onder meer: Manal Issa, Rabih El Zaher en Yara Abou Haidar

IMDb beoordeling: 6,0 (205)

Gesproken taal: Arabisch

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Face à la Mer

Na een nare gebeurtenis keert de jonge Jana na lange tijd naar haar ouderlijke huis in Beiroet terug. Terwijl ze in de familie poogt te re-integreren, voelt ze een druk om over haar leven in het buitenland te vertellen. Haar angsten steken weer de kop op waardoor ze troost zoekt in haar vroeger leven dat voor haar nu zowel vertrouwd als vreemd aanvoelt.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Boenga

Boenga

  • 2628 berichten
  • 1532 stemmen

Donker, beklemmend en (heel) traag drama, over een jongedame die na haar studie-uitstap naar Parijs terugkeert naar haar ouders in Libanon.

Waarom Jana somber en gesloten blijft, wordt nergens gezegd; elke kijker kan er een eigen verhaal aan breien. In se volgt de film gewoon haar doen en laten, en steunt daarbij in belangrijke mate op het charisma van de hoofdrolspeelster.

Meeslepend voor wie van het genre houdt, maar vooral door de soms lange fases met weinig woorden toch voor een eerder beperkt publiek.

Wel een halve * eraf voor de ontsporende eindfase. Op dat moment bleef ik toch op m'n honger zitten rond de onbeantwoorde waarom-vraag.