• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.147 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.201 acteurs
  • 199.052 gebruikers
  • 9.373.940 stemmen
Avatar
 
banner banner

Hidden (2020)

Documentaire | 18 minuten
3,00 7 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 18 minuten

Oorsprong: Frankrijk / Iran

Geregisseerd door: Jafar Panahi

Met onder meer: Shabnam Yousefi, Leyla Khezri en Solmaz Panahi

IMDb beoordeling: 7,0 (687)

Gesproken taal: Perzisch

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Hidden

Een filmmaker, zijn dochter en een bevriende theaterproducer gaan met de auto naar een afgelegen Koerdisch dorp om een ​​vrouw te bezoeken. Zij is een bovennatuurlijk begaafde zangeres, wiens traditionele familie haar niet toestaat om in het openbaar op te treden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Fisico

Fisico

  • 10039 berichten
  • 5398 stemmen

Een short docu van Panahi die op zijn eigen manier de vrouwenrechten of het gebrek eraan aankaart. Niet vanuit het institutionele kader, maar vanuit de onderbuik van de samenleving. Daar waar ook bepaalde culturen en tradities spelen, misschien nog vaker op het platteland dan in de steden (hoewel). Niet dat het wereldschokkend is wat er gebeurt, al is het wel zielig.

Filmisch stelt het niet veel voor, waarbij de verborgen camera unhidden is, maar het subject des te meer.