• 15.792 nieuwsartikelen
  • 178.171 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.350 acteurs
  • 199.057 gebruikers
  • 9.374.489 stemmen
Avatar
 
banner banner

Death in Texas (2020)

Actie / Drama | 102 minuten
2,91 48 stemmen

Genre: Actie / Drama

Speelduur: 102 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Scott Windhauser

Met onder meer: Ronnie Gene Blevins, Bruce Dern en Lara Flynn Boyle

IMDb beoordeling: 5,6 (1.154)

Gesproken taal: Engels

Plot Death in Texas

"When your best option is a bad choice."

Billy is onlangs vrijgelaten uit de gevangenis en zal er alles aan doen wat nodig is om de enige persoon te redden waarmee hij nog een band heeft, zijn moeder Grace. Ze zit wanhopig te wachten op een levertransplantatie maar alle legale opties hebben niets opgeleverd. Billy moet naar de meest vreemde plaatsen gaan om op zoek te gaan naar een nieuwe lever.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van AniSter

AniSter

  • 2325 berichten
  • 1865 stemmen

Eindelijk weer eens een film waar ik van heb genoten. Enerzijds omdat het een niet standaard verhaal betreft, ondanks de onwaarschijnlijke elementen, en anderzijds vanwege de perfecte sfeer die werd neergezet. De muziek maakte daar ook deel van uit. Een prima cast, met een aantal oudjes die het nog steeds prima doen, bijv. Dern, Ashton en Lang. Maar Blevins vond ik ook een prima rol neerzetten. Actie en drama: klopt, mooie film. Voor herhaling vatbaar.


avatar van Left4Dead

Left4Dead

  • 3240 berichten
  • 3691 stemmen

Bruce Dern, als ik die naam lees moet ik ook de prent kijken. Ook al speelt ie niet best in sommige prenten, ik heb gewoon een zwak voor de gast. In deze prent wordt er prima geacteerd, het verhaal is redelijk te noemen en de prent loopt aardig. De 102 minuten gaan redelijk snel om.

Het is allemaal niet bijzonder te noemen, maar in de gifbelt met al die rotzooi van tegenwoordig staat de film nog zijn mannetje. Een klein stuk ontspanning dat een 6,5** me waard is.


avatar van DreamTech

DreamTech

  • 524 berichten
  • 888 stemmen

goeie,mooie en zelfs ontroerende film een aanrader !!


avatar van schumacher

schumacher

  • 4564 berichten
  • 4266 stemmen

Ik dacht eerst van oh neen, dit gaat weer zo'n slechte b-film zijn maar nee hoor, was best oke te noemen. Anderen hebben al gepost waarom.


avatar van filmkul

filmkul

  • 2476 berichten
  • 2249 stemmen

Aardige misdaadfilm met wat drama. Het verhaal is eenvoudig maar wel origineel en niet altijd even geloofwaardig. De uitwerking is redelijk, soms wat langzaam maar de film verveelt niet. Steeds als het dreigt in te kakken gebeurt er weer iets zodat de film de aandacht blijft houden. Verwacht geen actie en spanning, maar een sfeervol misdaadverhaal met wat drama. De setting en soundtrack zijn prima passend daarbij. Het acteerwerk is verder okay. Niks mis mee. 3.5


avatar van De wind

De wind

  • 207 berichten
  • 212 stemmen

Totaal ongeloofwaardig verhaal, slecht geacteerd. Zonde van je tijd.


avatar van xxERWINxx

xxERWINxx

  • 1876 berichten
  • 985 stemmen

Vandaag bekeken, best wel een sfeervolle misdaad film!

Billy (een ex gevangene) word vrijgelaten omdat zijn moeder niet meer lang te leven heeft, ze heeft een nieuwe lever nodig en zo'n lever kost 160.000 Dollar, hij probeert om werk te vinden, maar dat gaat niet zo makkelijk, als dat niet lukt probeert hij op een andere manier aan geld te komen....

Goede acteurs, goede sfeer in de hele film, verwacht geen actiefilm, want de actie was matig, maar deze film houd je aandacht wel vast en verslapt niet en word dus nergens saai.

Ik had graag wat meer actie gezien maar goed deze film kiest daar niet voor, speelt zich ook af in Texas op 1 plek, de film gaat meer om het verhaal en de drama dan de echte actie.

Toch vermakelijk en een voldoende!


avatar van DjFrankie

DjFrankie

  • 3417 berichten
  • 3500 stemmen

Fijne film, goeie sfeer, moeder Grace lijkt veel op Liv Tyler hier in deze film


avatar van MBSL

MBSL

  • 74 berichten
  • 139 stemmen

Film kwam erg langzaam op gang en het verder ongeloofwaardige verhaal met behoorlijke plotgaten maakte het er ook niet beter op.


avatar van ZAP!

ZAP!

  • 5463 berichten
  • 3625 stemmen

de titel zal wel hier op gebaseerd zijn(?):

“Our new Constitution is now established, everything seems to promise it will be durable; but, in this world, nothing is certain except death and taxes,” bron.


avatar van cor1946

cor1946

  • 1181 berichten
  • 1602 stemmen

Redelijke film, goed voor een waardeloze tv avond.