• 15.749 nieuwsartikelen
  • 178.091 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.014 gebruikers
  • 9.372.468 stemmen
Avatar
 
banner banner

Streamline (2021)

Drama / Sport | 86 minuten
2,08 6 stemmen

Genre: Drama / Sport

Speelduur: 86 minuten

Oorsprong: Australië

Geregisseerd door: Tyson Wade Johnston

Met onder meer: Levi Miller, Laura Gordon en Jake Ryan

IMDb beoordeling: 5,8 (634)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Streamline

"Stay in your lane."

De vijftienjarige Benjamin is een groot zwemtalent en doet aan wedstrijdzwemmen. Benjamins leven komt op zijn kop te staan als zijn vervreemde vader onverwachts vrijgelaten wordt uit de gevangenis. Benjamin wordt geconfronteerd met een onverwerkt jeugdtrauma en begint te ontsporen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van mrklm

mrklm

  • 11374 berichten
  • 9897 stemmen

Benjamin [Levi Miller] is een zwemtalent die kans heeft om zich namens Australië te kwalificeren voor de Olympische Spelen. Maar om niet al te overtuigende redenen raakt hij emotioneel in de war wanneer zijn vader [Jason Isaacs] vrij komt en in de buurt komt wonen. Hij zoekt steun bij zijn stuurloze broers Dave [Jake Ryan] en Nick [Sam Parsonson] waar hij zich tegoed doet aan drank en drugs en zich voorhoudt dat dat hem meer geluk brengt dan het strak geregimenteerde leven een topzwemmer. Stemmig drama met een ééndimensionale vertolking van Miller die vooral gekozen lijkt te zijn omdat hij goed kan zwemmen. De nimmer aflatende depressieve visuele stijl werkt afstotend en er is een ongeloofwaardig, simplistisch einde.


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Depressieve coming-of-age film over een tiener, die het noorden helemaal kwijt is wanneer zijn vader vrijkomt uit de gevangenis. Ik heb mij een filmlang zitten afvragen: waarom? Ik heb het antwoord niet voorbij zien komen (tenzij ik wat gemist heb). Matig.