De vijftienjarige Benjamin is een groot zwemtalent en doet aan wedstrijdzwemmen. Benjamins leven komt op zijn kop te staan als zijn vervreemde vader onverwachts vrijgelaten wordt uit de gevangenis. Benjamin wordt geconfronteerd met een onverwerkt jeugdtrauma en begint te ontsporen.
Benjamin [Levi Miller] is een zwemtalent die kans heeft om zich namens Australië te kwalificeren voor de Olympische Spelen. Maar om niet al te overtuigende redenen raakt hij emotioneel in de war wanneer zijn vader [Jason Isaacs] vrij komt en in de buurt komt wonen. Hij zoekt steun bij zijn stuurloze broers Dave [Jake Ryan] en Nick [Sam Parsonson] waar hij zich tegoed doet aan drank en drugs en zich voorhoudt dat dat hem meer geluk brengt dan het strak geregimenteerde leven een topzwemmer. Stemmig drama met een ééndimensionale vertolking van Miller die vooral gekozen lijkt te zijn omdat hij goed kan zwemmen. De nimmer aflatende depressieve visuele stijl werkt afstotend en er is een ongeloofwaardig, simplistisch einde.
Depressieve coming-of-age film over een tiener, die het noorden helemaal kwijt is wanneer zijn vader vrijkomt uit de gevangenis. Ik heb mij een filmlang zitten afvragen: waarom? Ik heb het antwoord niet voorbij zien komen (tenzij ik wat gemist heb). Matig.