ad
  • 140.748 films
  • 6.737 series
  • 20.448 seizoenen
  • 461.570 acteurs
  • 284.219 gebruikers
  • 8.145.116 stemmen
Avatar
 
banner banner

Volledige cast van Wolfwalkers

Hier vind je een overzicht van de cast van de film Wolfwalkers uit het jaar 2020, met onder andere alle acteurs, actrices en de regisseur. Wanneer je klikt op de naam van een acteur, actrice of regisseur uit de film Wolfwalkers-cast kun je meer films en/of series van hem of haar bekijken. Klik hier voor meer informatie over de film.

Wij hebben een overzicht gemaakt dat onder meer bestaat uit acteurs, regisseurs, het productie-team, het camera-team, schrijvers en overige crewleden.

Regisseurs

Tomm Moore

Tomm Moore

Regisseur
Ross Stewart

Ross Stewart

Regisseur
Mark Mullery

Mark Mullery

Assistant Regisseur

Schrijvers

Will Collins

Will Collins

Scenario
Ross Stewart

Ross Stewart

Story
Tomm Moore

Tomm Moore

Story

Acteurs & actrices

Sean Bean

Sean Bean

Bill Goodfellowe (voice)
Honor Kneafsey

Honor Kneafsey

Robyn Goodfellowe (voice)
Eva Whittaker

Eva Whittaker

Mebh MacTíre (voice)
Simon McBurney

Simon McBurney

Lord Protector Cromwell (voice)
Tommy Tiernan

Tommy Tiernan

Sean Óg (voice)
Jon Kenny

Jon Kenny

Stringy Woodcutter (voice)
John Morton

John Morton

Stumpy Woodcutter (voice)
Maria Doyle Kennedy

Maria Doyle Kennedy

Moll MacTíre (voice)
Oliver McGrath

Oliver McGrath

Additional Voices (voice)
Niamh Moyles

Niamh Moyles

Additional Voices (voice)
Nora Twomey

Nora Twomey

Additional Voices (voice)
Paul Young

Paul Young

Additional Voices (voice)

Artistieke vormgeving

Ross Stewart

Ross Stewart

Art Direction
Maria Pareja

Maria Pareja

Art Direction
Tomm Moore

Tomm Moore

Art Direction
Almu Redondo

Almu Redondo

Background Designer
Aaron Blaise

Aaron Blaise

Concept Artist
Alice Dieudonné

Alice Dieudonné

Concept Artist
Lily Bernard

Lily Bernard

Concept Artist
Ciarán Duffy

Ciarán Duffy

Concept Artist
Arina Korczynski

Arina Korczynski

Concept Artist
Elliot Cowan

Elliot Cowan

Concept Artist
Friedrich Schaper

Friedrich Schaper

Concept Artist
Iker Maidagan

Iker Maidagan

Storyboard Artist
Louise Bagnall

Louise Bagnall

Storyboard Artist
Giovanna Ferrari

Giovanna Ferrari

Storyboard Artist
Guillaume Lorin

Guillaume Lorin

Storyboard Artist

Crew

Maxime Lefevre

Maxime Lefevre

Mixing Engineer
Paula Poveda-Urrutia

Paula Poveda-Urrutia

Thanks

Filmbewerking

Alan Slattery

Alan Slattery

Additional Editing
Owen Peters

Owen Peters

Assistant Editor
Darren T. Holmes

Darren T. Holmes

Editor
Darragh Byrne

Darragh Byrne

Editor
Richie Cody

Richie Cody

Editor

Productie

Kairen Waloch

Kairen Waloch

Additional Casting
Michael Culleton

Michael Culleton

Assistant Accountant
Colette Macauley

Colette Macauley

Assistant Accountant
Ciara Davis

Ciara Davis

Assistant Accountant
Agnieszka Heinicke

Agnieszka Heinicke

Assistant Accountant
Louise Kiely

Louise Kiely

Casting
Eva-Jane Gaffney

Eva-Jane Gaffney

Casting
Fionnuala O'Shea

Fionnuala O'Shea

Casting Assistant
Didier Brunner

Didier Brunner

Uitvoerend producent
Gerry Shirren

Gerry Shirren

Uitvoerend producent
Yang Ying

Yang Ying

Uitvoerend producent
Celine Haddad

Celine Haddad

Uitvoerend producent
Damien Brunner

Damien Brunner

Uitvoerend producent
David Jesteadt

David Jesteadt

Uitvoerend producent
Eric Beckman

Eric Beckman

Uitvoerend producent
Fabien Renelli

Fabien Renelli

Uitvoerend producent
Zhang Shuo

Zhang Shuo

Uitvoerend producent
Katja Schumann

Katja Schumann

Line Producent
Thibaut Ruby

Thibaut Ruby

Line Producent
Tomm Moore

Tomm Moore

Producent
Nora Twomey

Nora Twomey

Producent
Stéphan Roelants

Stéphan Roelants

Producent
Paul Young

Paul Young

Producent
Joanna Mularz

Joanna Mularz

Production Accountant
Charly Katrin Mårtensson

Charly Katrin Mårtensson

Production Assistant
Nicole Storck

Nicole Storck

Production Coordinator
Steven McClurg

Steven McClurg

Production Coordinator
Anna Fitzsimons

Anna Fitzsimons

Production Coordinator
Aurélien Antezac

Aurélien Antezac

Production Coordinator
Estelle Leguérinel

Estelle Leguérinel

Production Coordinator
Martin Quaden

Martin Quaden

Production Manager
Judith Enault

Judith Enault

Production Manager

Geluid

Deyan Pavlov

Deyan Pavlov

Conductor
Anne-Lyse Haddak

Anne-Lyse Haddak

Dialogue Editor
Félix Davin

Félix Davin

Dialogue Editor
Florian Fabre

Florian Fabre

Foley Artist
Léo Vincent

Léo Vincent

Music Editor
Emmanuel Delétang

Emmanuel Delétang

Music Producent
Bruno Coulais

Bruno Coulais

Orchestrator
Alexandre Fleurant

Alexandre Fleurant

Sound Editor
Axel Steichen

Axel Steichen

Sound Editor
Baptiste Boucher

Baptiste Boucher

Sound Editor
Fabien Devillers

Fabien Devillers

Sound Re-Recording Mixer
Christine Seznec

Christine Seznec

Sound Supervisor
Sébastien Marquilly

Sébastien Marquilly

Supervising Sound Editor

Speciale effecten

Tomm Moore

Tomm Moore

Animation
Mathilde Vachet

Mathilde Vachet

Animation
Jean-Baptiste Vendamme

Jean-Baptiste Vendamme

Animation
Vir Prieto

Vir Prieto

Animation
Anita Gaughan

Anita Gaughan

Animation
James Baxter

James Baxter

Animation
Diane Coat

Diane Coat

Animation
Emmanuel Asquier-Brassart

Emmanuel Asquier-Brassart

Animation
Sandra Norup Andersen

Sandra Norup Andersen

Animation
Fabian Erlinghäuser

Fabian Erlinghäuser

Animation
Beth Witchalls

Beth Witchalls

Animation
Reg Isaac

Reg Isaac

Animation
Guillaume Bissières

Guillaume Bissières

Animation
Tomislav Findrik

Tomislav Findrik

Animation
Alessandra Sorrentino

Alessandra Sorrentino

Animation
Walter Giampaglia

Walter Giampaglia

Animation
Andrzej Radka

Andrzej Radka

Animation
Basil Malek

Basil Malek

Animation
Eimhin McNamara

Eimhin McNamara

Animation
Adrien Calle

Adrien Calle

Animation
Stéphanie Pavoine

Stéphanie Pavoine

Animation
Lucie Julliat

Lucie Julliat

Animation
Kim Kelly

Kim Kelly

Animation
Laurent Kircher

Laurent Kircher

Animation
Donal Mangan

Donal Mangan

Animation
Roberto Rosi

Roberto Rosi

Animation
Marina Tisljar

Marina Tisljar

Animation
David McDermott

David McDermott

Animation
Daniel Pinheiro Lima

Daniel Pinheiro Lima

Animation
Tatiana Mazzei

Tatiana Mazzei

Animation
Svend Andreas Rothmann Bonde

Svend Andreas Rothmann Bonde

Animation Supervisor
Nicolas Debray

Nicolas Debray

Animation Supervisor
Maria Madelaire Forná

Maria Madelaire Forná

Character Designer
Federico Pirovano

Federico Pirovano

Character Designer
Benoit Pirenne

Benoit Pirenne

Compositing Lead
Damien Welsch

Damien Welsch

Compositing Supervisor
Frédéric Plumey

Frédéric Plumey

Digital Compositor
Denis Figueiredo

Denis Figueiredo

Key Animation
Allan Michaut

Allan Michaut

Key Animation
Uriel Mimran

Uriel Mimran

Key Animation
Gilles Rudziak

Gilles Rudziak

Key Animation
Danas Bereznickas

Danas Bereznickas

Key Animation
Pénélope Camus

Pénélope Camus

Key Animation
Régine Waleffe

Régine Waleffe

Key Animation
Tom Findrik

Tom Findrik

Key Animation
Janos Szabo

Janos Szabo

Key Animation
Jamie Merry

Jamie Merry

Key Animation
Marianne Le Moigne

Marianne Le Moigne

Key Animation
Léo Weiss

Léo Weiss

Layout Supervisor
Geoff King

Geoff King

Lead Animator
Almu Redondo

Almu Redondo

Visual Development
Nicole Storck

Nicole Storck

Visual Effects
Leena Lecklin

Leena Lecklin

Visual Effects