• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.962 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.997 acteurs
  • 198.990 gebruikers
  • 9.370.987 stemmen
Avatar
 
banner banner

Steve McQueen: Man on the Edge (1990)

Documentaire | 58 minuten
3,00 1 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 58 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Gene Feldman

Met onder meer: Steve McQueen, Neile Adams, James Coburn

IMDb beoordeling: 7,2 (97)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Steve McQueen: Man on the Edge

Na een moeilijke jeugd kwam de rebelse Steve McQueen terecht als acteur. Niet de gemakkelijkste man om mee samen te werken, maar met een groot charisma en veel charme. Hij werd bekend met actiefilms als The Magnificent Seven, The Great Escape en Bullitt. Maar ook met klassiekers als The Thomas Crown Affair en Papillon. Het leven van acteur Steve McQueen met getuigenissen en videobeelden, verteld door James Coburn.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31144 berichten
  • 5447 stemmen

Een standaard docu van Gene Feldman die wel meer van deze dingen heeft gemaakt. Niet altijd creatief of inspirerend, maar wel goed gedocumenteerd. Ook hier duurt het een uurtje, wat genoeg is om het beeld te schetsen van Steve McQueen. Een boeiende man met een mooi lijstje films. De kwaliteit is niet altijd even top bij de videobeelden. Hier is vooral geknipt uit trailers veronderstel ik en niet uit films. Maar liefhebbers zullen wel genieten van deze documentaire.