• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 199.010 gebruikers
  • 9.372.109 stemmen
Avatar
 
banner banner

Bundy and the Green River Killer (2019)

Misdaad / Thriller | 85 minuten
1,67 30 stemmen

Genre: Misdaad / Thriller

Speelduur: 85 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Andrew Jones

Met onder meer: Mark Homer, Rahel Kapsaski en Richard Mark

IMDb beoordeling: 3,4 (1.446)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Bundy and the Green River Killer

Het is het jaar 1984. In Washington doet een rechercheur onderzoek naar een seriemoordenaar die de bijnaam "The Green River Killer" gekregen heeft. De rechercheur tast echter in het duister en schakelt de hulp in van een succesvolle psychologe. Ondertussen tikt de klok door en blijven er nieuwe slachtoffers vallen. In een wanhopige poging de zaak sneller op te lossen bezoekt de rechercheur een gevangenis. Hij gaat in gesprek met de beruchte seriemoordenaar Ted Bundy.

logo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Aapje81

Aapje81

  • 2227 berichten
  • 5186 stemmen

Recentelijk heeft Netflix een tiental films van de uit Wales afkomstige regisseur Andrew Jones toegevoegd. Ik had nog nooit van de beste man gehoord. Maar kort gezegd maakt hij genrefilms waaruit duidelijk blijkt dat hij een liefde heeft voor subculture en slechte smaak.

Het bovenstaande klinkt misschien veel belovend maar de man heeft geen geld en maakt met zeer beperkte middelen films die het puur moeten hebben van het plezier waarmee ze gemaakt zijn. Dit zijn films die bedoeld zijn voor een kleine groep tolerante kijkers die zich niet storen aan een blunder of een lelijkheid meer of minder maar juist met plezier en verbazing kijken naar al het slechte wat een pulpfilm te bieden heeft.

Deze film over twee beruchte seriemoordenaars is uiteraard goedkoop en eigenlijk ook wel slecht maar toch vond ik een aantal dialogen best goed en de acteerprestatie van Richard Mark als Ted Bundy verdienstelijk. In eerste instantie stoort de gelijkenis met Sheldon Cooper van The Big Bang Theory maar ergens halverwege de film heeft de gelijkenis ook wel een bepaalde charme.

Behoorlijk matige film door het afwezig zijn van een budget maar de film is met plezier gemaakt en soms kan dat erg verfrissend werken. Ik vind het alleen maar leuk dat Netflix dit soort films heeft toegevoegd.

Ik heb er van genoten maar besef me heel goed dat ik tot een minderheid zal behoren.