• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.880 films
  • 12.199 series
  • 33.965 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.942 gebruikers
  • 9.369.514 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Sky Is Pink (2019)

Drama / Familie | 143 minuten
3,22 9 stemmen

Genre: Drama / Familie

Speelduur: 143 minuten

Oorsprong: India / Verenigd Koninkrijk / Canada / Verenigde Staten

Geregisseerd door: Shonali Bose

Met onder meer: Zaira Wasim, Priyanka Chopra Jonas en Farhan Akhtar

IMDb beoordeling: 7,6 (10.590)

Gesproken taal: Hindi

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Sky Is Pink

"Har Ek Ka Apna Sky Hota Hain."

Gebaseerd op een waargebeurd verhaal. The Sky Is Pink gaat over de blijvende kracht van een tijdloze liefde en wat het echt betekent om een gezin te vormen. We volgen het liefdesleven van een koppel gedurende 25 jaar. Het verhaal wordt verteld vanuit hun brutale, sardonische en pittige tienerdochter Aisha Chaudhary.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Aisha Chaudhary

Niren Chaudhary

Ishaan Chaudhary

Anshu Tandon

Mr. Chaudhary

Mrs. Tandon

Mrs. Chaudhary

RJ Arjun Gill (London)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Monaco

Monaco

  • 3 berichten
  • 3 stemmen

In deze Bollywood-Film maken we kennis met vader (bijnaam Panda) en moeder (bijnaam Moos) en zoon (bijnaam Giraffe). Nadat ze eerder een dochter hebben verloren aan de immuunziekte SCID twijfelt vader of ze de zwangerschap van Moose niet moeten afbreken als deze in verwachting is. Moose vond echter troost bij het christelijk geloof die abortus verbied dus Aisha wordt geboren. Ook Aisha lijdt aan de ziekte en moet voor genezing naar Londen. Daar wordt geld ingezameld en na zware operaties blijft ze leven. Gelukkig maakt vader Niren Chaudhary daarna flink promotie zodat geld zorgen later verdwijnen. Het is beter huilen in een villa dan in de krottenwijken van Delhi. We volgen het gezin en de strijd die ze moeten leveren tot Aisha 19 jaar wordt en overlijd. Op zich geen heel bijzonder verhaal wat zich leent voor een film van bijna 2,5 uur. Dat is een hele zit maar gelukkig wordt Moose gespeeld door Priyanka Chopra, een van Indiaas best betaalde actrices en aangenaam om naar te kijken. Ze speelt de sterren van de hemel als tijger-moeder en ook de rest van de cast doet goed mee. Dat Aisha al op 15-jarige leeftijd optreed als inspirerend spreker blijft helaas wat onderbelicht. Voor liefhebbers van Indiase-film of drama goed te doen. De rest kan beter op zoek naar een andere film.


avatar van Grindhouse62

Grindhouse62

  • 2065 berichten
  • 16579 stemmen

Monaco schreef:

Voor liefhebbers van Indiase-film of drama goed te doen. De rest kan beter op zoek naar een andere film.

Ik ben een liefhebber van Bollywood films, maar dit soort drama's is niks voor mij en dan ook nog zo lang qua speelduur. Ik heb The Sky is Pink met moeite uitgekeken, maar voor mij geen drama's meer uit Bollywood. Een 2.0


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Hoewel het waargebeurde verhaal over Aisha Chaudhary grotendeels nogal luchtig verteld wordt, laat deze biopic je niet onberoerd. Zelf ongeneeslijk ziek is Aisha in India als tiener vooral bekend geworden door haar peptalks. De film is een emotionele rollercoaster in de ware zin des woords.