• 15.769 nieuwsartikelen
  • 178.104 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.155 acteurs
  • 199.028 gebruikers
  • 9.373.160 stemmen
Avatar
 
banner banner

Kunst van het Handhaven (2019)

Documentaire | 60 minuten
-
Nog geen stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 60 minuten

Oorsprong: Nederland

Geregisseerd door: Alexander Oey

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Kunst van het Handhaven

Na veel reorganisaties binnen de politie kunnen wijkagenten zich door de toegenomen werkdruk soms nog moeilijk verbinden met de problematiek van de mensen uit hun wijk. In een sociaal experiment wordt kunstenaars gevraagd met de wijkagent mee de wijk in te stappen. De vraag is of kunstenaars en vormgevers vanuit hun professie en zienswijze de politie van dienst kunnen zijn en zo disciplines positief en functioneel met elkaar weten te verbinden om problemen op te lossen.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Harmonica Man

Harmonica Man

  • 280 berichten
  • 0 stemmen

Een goed idee om kunstenaars te betrekken bij de problematiek in een wijk. Zij bekijken de situatie vanuit een andere invalshoek dan de opsporingsdiensten wat tot verrassende resultaten kan leiden. De twee buurtregisseurs in kwestie Ingrid en Anne Miek ken ik nog van mijn periode in Amsterdam Noord en het verbaast me ook niet dat ze hiervoor zijn benaderd.