• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 199.011 gebruikers
  • 9.372.182 stemmen
Avatar
 
banner banner

Drag Kids (2019)

Documentaire | 80 minuten
2,50 1 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 80 minuten

Oorsprong: Canada

Geregisseerd door: Megan Wennberg

Met onder meer: Stephan Hirst en Nemis Quinn Mélançon Golden

IMDb beoordeling: 4,6 (412)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Drag Kids

Stephan (9), Nemis (9), Jason (11) en Bracken (11) hebben een passie voor extravagante, campy kleding en make-up. De drie jongens treden op – vaak tussen volwassen dragqueens – als Laddy GaGa, Queen Lactatia en Susan Bee Anthony. Het Canadese meisje Bracken is geen dragqueen volgens de gangbare definitie, maar is minstens zo fanatiek als het gaat om uitzinnige uitdossingen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van ibendb

ibendb

  • 5037 berichten
  • 3216 stemmen

Drag Kids volgt een viertal kinderen die drag queen zijn als hobby. Simpel genoeg onderwerp maar het is wel eentje met voldoende controverse. Kinderen die zich mengen tussen volwassen drag queens, uitgedost in de meest extravagante outfits en aan het lip-synchen voor hun leven. Aan de ene kant vind ik dat kinderen kinderen mogen zijn en ze mogen doen wat hun hart zegt wat het wil. Aan de andere vind ik het wat fout om kinderen te zien optreden terwijl het publiek hun dollarbriefjes aangeven als fooi. Ook de verschillende woedeuitbarstingen van de kids zijn nogal vreemd om te zien, al blijven het natuurlijk kinderen.

Gemengde gevoelens, dus. Het is wel hartverwarmend om te zien hoe deze kinderen een veilige omgeving hebben, met ouders die hun steunen in de Queer community en een groep mensen die in dezelfde wereld zitten en hun de vrijheid geven te zijn wie ze willen zijn. Niet iedereen heeft het zo makkelijk.

Als documentaire heeft de film erg weinig om handen en is het visueel niet zo interessant. Ook had ik het na een uurtje wel gezien en moest ik me doorheen de laatste twintig minuten sleuren.

2,5*