• 15.775 nieuwsartikelen
  • 178.124 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.189 acteurs
  • 199.039 gebruikers
  • 9.373.537 stemmen
Avatar
 
banner banner

Spent (2017)

Komedie | 100 minuten
3,50 1 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 100 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Lisa Mikitarian

Met onder meer: Connie Lamothe, Darren Barzegar, Nick Nerangis

IMDb beoordeling: 4,4 (268)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Spent

Herbert ligt in het ziekenhuis met een ernstige hersentumor. Evelyn en Lonnie, de vrouw en zoon van Herbert, kunnen hun geluk niet op en zien hem liever dood dan levend terug. De twee beginnen een nieuw leven zonder Herbert en geven een hoop geld uit. Maar wanneer Herbert op miraculeuze wijze geneest van zijn hersentumor, is dat het begin van een hoop ellende.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Collins

Collins

  • 7294 berichten
  • 4311 stemmen

Een zwarte komedie, die de humor vooral in het droogkomische en in het absurdistische zoekt. Eigenlijk best leuk en grappig.

De acteurs zijn niet geweldig. Houterig en stram in hun presentatie. En dat is volgens mij niet ingegeven door een kunstzinnige opzet van de maakster, maar is gewoon het gevolg van beperkt talent. De teksten worden uitgesproken alsof ze worden opgelezen. Niveau schooltoneel. Dat feit valt niet te negeren en is bloedirritant in het begin van de film. Na een tijdje valt dat euvel nog steeds op, maar is de irritatiegraad wel behoorlijk gedaald.

Het grappige verhaal en de absurde dialogen kweken een hoop goodwill en zijn daar debet aan. De goed verzorgde en bedachtzame cinematografie en de aangename jazzy score kweken daar nog een laagje goodwill over heen en maken van de film een definitieve leuke kijkervaring.

Op een bepaald moment zat ik gewoon in de film, in het verhaal en het voelde prettig. De zwarte humor, de absurdistisch getinte plotlijntjes en de tragikomische teksten hielden me in hun greep. De prachtige cinematografie maakte het af.

Met een budget van 70.000 dollar, een formidabele prestatie. Het beperkte budget is zichtbaar in het acteerwerk, in de krappe settings en in het soms wat stotterige verloop van het verhaal, dat hier en daar saai aanvoelt, scènes te lang rekt en te weinig doelgericht is.

Aangenaam.