• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.917 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.970 gebruikers
  • 9.370.279 stemmen
Avatar
 
banner banner

Saam Fun Chung Sin Saan (2006)

Komedie | 93 minuten
1,50 2 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 93 minuten

Alternatieve titels: Mr. 3 Minutes / 3分鐘先生

Oorsprong: Hongkong

Geregisseerd door: Gordon Chan

Met onder meer: Ronald Cheng, Cherrie Ying Choi-Yi en Teresa Mo

IMDb beoordeling: 5,2 (129)

Gesproken taal: Mandarijn

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Saam Fun Chung Sin Saan

Scott is een rijke dertiger die een makkelijk leventje leidt. Hij houdt niet van moeilijk doen en weigert langer dan 3 minuten na te denken over elke beslissing die hij neemt. Aan vrouwelijke aandacht geen gebrek, maar Scott is niet geïnteresseerd in een langdurige relatie. Tot op een dag een kind naar hem toekomt en hem met "vader" aanspreekt.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87592 berichten
  • 12835 stemmen

Zéér matige Gordon Chan.

Het is duidelijk dat de regisseur ook niet echt in zijn element was. Toch meer iemand die het van de klassieke actie moet hebben, een komedie met romatische insteek is helemaal niks voor hem, het resultaat is er dan ook wel naar.

Ronald Cheng is een vervelend acteur, ook hier weet hij weer negatief z'n stempel op de film te drukken. Maar ook de rest van de cast doet het niet geweldig. Wel wat bekende koppen, allicht als consessie voor Chan, maar veel voegen ze niet toe.

Film ziet er verder weinig verzorgd uit en ook de soundtrack is niet geweldig. Gelukkig zit er wel een beetje tempo in en is de luchtigheid alom aanwezig, zelfs wanneer het einde een stuk dramatischer wordt. Het redt de film niet bepaald, maar zorgt er wel voor dat het geen complete martelgang is.

200% filler dus, enkel leuk voor mensen die graag alle Gordon Chan films willen meepikken, al is het maar voor de volledigheid. Verder weinig appeal deze film, genoeg andere Chan films die je beter eerst kan bekijken.

1.5*