• 15.782 nieuwsartikelen
  • 178.142 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.194 acteurs
  • 199.041 gebruikers
  • 9.373.588 stemmen
Avatar
 
banner banner

Noise (2017)

Documentaire / Drama | 124 minuten
3,38 4 stemmen

Genre: Documentaire / Drama

Speelduur: 124 minuten

Alternatieve titel: 製作委員会

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Yusaku Matsumoto

Met onder meer: Kokoro Shinozaki, Urana Anjo en Kentaro Kishi

IMDb beoordeling: 6,1 (39)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Noise

Debuut van Yusaka Matsumoto over de beruchte Akihabara-moorden in 2008. Twaalf jaar na de massamoord volgen we verschillende personages, van een veelbelovende popster tot een jonge zonderling die als bezorger werkt. Allemaal hebben ze iets anders overgehouden aan de moorden en daar komen de problemen van het heden ook nog bij.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van McSavah

McSavah

  • 9960 berichten
  • 5268 stemmen

Soort van verzameling van scènes die ik uit andere (Japanse) films ken. De hele film lijkt ook een opmaat te vormen naar iets wat niet komt. Nogal tegenvallend dus, maar het is technisch in orde en verder werkt het dramatisch vaak wel. Uiteindelijk moet je het meer als een schets beschouwen dan als een interessant narratief, en dan is het zo slecht nog niet.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12843 stemmen

Erg tof.

An sich een relatief klassiek Japans drama, maar dan opgeleukt met wat modernere elementen. De soundtrack springt allicht het meest in het oog, maar ook de personages zelf en de cinematografie zijn gewoon iets jeugdiger dan gewoonlijk.

Het zijn ook niet de brave Japanse burgers en schoolkinders die hier in de kijker staan. Alles draait rond een aantal figuren die zich om en bij Akihabara bewegen. Het plot draait rond de impact van een brute moord die zich 10 jaar eerder heeft afgespeeld, maar het zijn toch vooral karakter- en sfeerschetsen die de flow van de film bepalen.

Visueel fijn, sterk geacteerd en de kers op de taart is een fantastisch einde. Veel twijfel is er niet, maar je krijgt uiteindelijk niet te zien wat er gebeurt. Maakt het wat mij betreft alleen maar krachtiger. Enige jammere is dat dit weer een film is die zo goed als nergens te vinden is.

4.0* en een uitgebreide review