• 15.769 nieuwsartikelen
  • 178.104 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.155 acteurs
  • 199.026 gebruikers
  • 9.373.153 stemmen
Avatar
 
banner banner

Malady (2015)

Drama / Horror | 93 minuten
3,00 5 stemmen

Genre: Drama / Horror

Speelduur: 93 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Jack James

Met onder meer: Roxy Bugler, Kemal Yildirim en Jill Connick

IMDb beoordeling: 4,0 (262)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Malady

Om de laatste wens van haar overleden moeder te vervullen gaat Holly op zoek naar liefde, die ze vindt bij een man genaamd Matthew. Ze worden al gauw erg close met elkaar en ontwikkelen een sterke relatie. Na het nieuws te hebben ontvangen dat Matthew's moeder ernstig ziek is, is het aan hun om haar op haar laatste dagen te verzorgen. Ze worden echter geconfronteerd met een nachtmerrie-achtige realiteit die gruwelijk uit de hand loopt.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van leatherhead

leatherhead

  • 3556 berichten
  • 1813 stemmen

Naargeestig drama. De term 'horror' is niet echt op z'n plaats bij een film als deze, dus vestig je verwachtingen daar zeker niet op. Malady is een slowburner die vooral toont en weinig zegt. Dialogen zijn spaarzaam en de informatie dient grotendeels te worden herleidt uit de non-verbale interactie tussen de personages. Wat dat betreft komt de film vrij puur en rauw over. Dit gecombineerd met een shaky dicht op de huid stijl en een erg sterke duistere geluidsband deed me soms wat aan Grandrieux denken, al blijft het wat te tam aan daar echt aan te kunnen tippen. Het had allemaal nog wel een tandje harder en intenser gemogen, al is de eindscene wat dat betreft wel sterk.

Wel een erg goeie rol van die moeder trouwens. Ijzingwekkend mens.


avatar van Rickyman

Rickyman

  • 1282 berichten
  • 2721 stemmen

Een romantisch drama met een vrij voorspelbaar en weinig verrassend verhaal. Een vrouw gaat op zoek naar de liefde en naïef dat ze is valt ze dan ook meteen voor een zielig figuur dat ze als eerst tegenkomt..

Dikke kans natuurlijk dat het toch niet de ware zal zijn, en daarbij is dit ook een horror... En ja, uiteindelijk toch wel behoorlijk schokkend.

Audiovisueel een zeer sterk filmpje.