• 18.113 nieuwsartikelen
  • 185.007 films
  • 12.869 series
  • 35.442 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.194 gebruikers
  • 9.524.151 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Autistic Me (2009)

Documentaire | 55 minuten
2,29 7 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 55 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Matthew Rudge

IMDb beoordeling: 7,2 (70)

Gesproken taal: Engels

Plot The Autistic Me

De meeste jongvolwassenen nemen hun vrijheid voor lief – ze kunnen hun vrienden kiezen, laat opblijven, hun rijbewijs halen en beslissen wat voor carrière ze willen nastreven. Maar voor mensen die opgroeien binnen het autistisme spectrum, is het leven heel anders. Ze zitten gevangen tussen hun kindertijd en volwassenheid, en zijn niet in staat deze keuzes te maken. In The Autistic Me wordt het leven van drie jongvolwassenen met autisme in kaart gebracht: de hoogfunctionerende autist Oli, Thomas, die binnen het spectrum valt, en Alex, die Asperger heeft.

On demand-aanbod

Momenteel geen streamingopties beschikbaar.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van 606

606

  • 23910 berichten
  • 12439 stemmen

Kijk, gelukkig weer een een documentaire over wat ik zelf heb er is vind ik te weinig bekendheid en begrip voor dit onderwerp.


avatar van centurion81

centurion81

  • 2076 berichten
  • 2032 stemmen

Een beetje alsof je naar een middelmatig tv programma over het onderwerp kijkt. Weinig toelichting, weinig diepgang. Mijn vriendin zei dat de momenteel lopende serie op BNN (Het is hier autistisch) een stuk interessanter is.