• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.014 gebruikers
  • 9.372.320 stemmen
Avatar
 
banner banner

Budhia Singh: Born to Run (2016)

Drama | 112 minuten
3,50 1 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 112 minuten

Oorsprong: India

Geregisseerd door: Soumendra Padhi

Met onder meer: Manoj Bajpayee, Mayur Mahendra Patole en Gajraj Rao

IMDb beoordeling: 7,5 (1.701)

Gesproken taal: Hindi

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Budhia Singh: Born to Run

Het verhaal van Budhia Singh, de jongste marathonloper ooit. Op 4-jarige leeftijd liep hij van Bhubaneswar naar Puri in minder dan zeven uur. De afstand bedroeg 65 kilometer. Als jongetje ontmoet Budhia een lokale judotrainer, Biranchi. Hij neemt Budhia onder zijn hoede en ontdekt dat de jongen een groot talent heeft. Biranchi neemt de taak van trainer en mentor op zich.

logo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Timba69

Timba69

  • 425 berichten
  • 673 stemmen

Mooie film met een verhaal dat een vrij objectief beeld geeft. Je ziet hoe het jongetje verheerlijkt wordt maar aan de andere kant krijg je ook die vieze smaak in je mond met wat er rondom en met hem gebeurd.

Enige minpunt vond ik toch wel het drukke geschreeuw gedurende een groot deel van de film. Grote menigten met veel rumoer.