• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.873 films
  • 12.196 series
  • 33.962 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.940 gebruikers
  • 9.369.475 stemmen
Avatar
 
banner banner

Ming Yue Zhao Jian Dong (1992)

Actie / Misdaad | 86 minuten
1,50 1 stemmen

Genre: Actie / Misdaad

Speelduur: 86 minuten

Alternatieve titels: With or without You / Ming Yuet Jiu Jim Dung

Oorsprong: Hongkong

Geregisseerd door: Taylor Wong

Met onder meer: Leon Lai, Jacky Cheung en Rosamund Kwan

IMDb beoordeling: 5,7 (82)

Gesproken taal: Kantonees

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Ming Yue Zhao Jian Dong

Ming werkt bij de politie. Op een dag loopt hij Tweedy tegen het lijf, een zangeres die in een kleine bar werkt. Hij wordt verliefd op haar, maar zij brengt hem zwaar in de problemen wanneer ze zijn pistool verliest. Ming moet zo snel mogelijk zijn wapen zien terug te vinden, maar raakt al gauw verstrikt in de criminele praktijken van de onderwereld.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87585 berichten
  • 12833 stemmen

Flauwe Taylor Wong.

Normaal doet hij meer met dit soort niemendalletjes. Al is het dan ook wel weer één van z'n laatste films en dat begin je hier toch wel te merken. Dit soort werk ligt hem niet zo, vooral niet als het allemaal wat braver moet zijn. Taylor Wong is toch vooral een 80s regisseur.

Hij is iemand die het moet hebben van het wat stevigere/maffere werk, wanneer dat er niet inzit valt al snel op dat hij een redelijk matige regisseur is. Ondanks toch wat bekende namen (Leon Lai, Jackie Cheung, Rosamund Kwan) komt het nooit echt los en blijft het 90 minuten lang doorharken.

Het is dan ook een filmpje dat als filler nog wel enig nut heeft, maar dan enkel en alleen voor de echte HK die-hard. Wong heeft vele leukere films op z'n naam staan en ook in het genre zijn veel betere dingen te vinden.

1.5*