• 15.791 nieuwsartikelen
  • 178.169 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.054 gebruikers
  • 9.374.070 stemmen
Avatar
 
banner banner

Furisode Rorimonochô: Wakashu Henge (1956)

Drama | 88 minuten
3,50 1 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 88 minuten

Alternatieve titel: Mysteries of Edo

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Shoji Matsumura

Met onder meer: Hibari Misora, Hashizô Ôkawa, Shunji Sakai

IMDb beoordeling: 7,0 (9)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Furisode Rorimonochô: Wakashu Henge

In het oude Edo wordt aan parttime detective Oshichi gevraagd om te helpen met het onderzoek naar de verdwijning van meer dan een dozijn mooie jonge vrouwen. In Edo heerst nu grote angst, omdat de mysterieuze crimineel ieder ogenblik opnieuw kan toeslaan. Kan Oshichi de misdaden oplossen en alsnog het leven van de ongelukkige slachtoffers redden?

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van beavis

beavis

  • 6627 berichten
  • 14795 stemmen

een vroeg succes van Hibari Misora, deze film waarin zij een prinses speelt die zowel een dubbel leven heeft als danseres/zangeres en als detective/politie-agent. Later volgde nog een aantal delen, waardoor het een soort van serie werd leuke kruising tussen wat breder entertainment en spannend jidaigeki werk. De actie is meestal van het niveau zoals je dat ook wel in de 60 en 70 in de meer exploitatievere varianten ziet, maar daaromheen zitten in deze films dus ook altijd wel een paar liedjes en minstens één personage die er speciaal is voor een beetje domme lol.

Hibari Torimonocho: Kanzashi Koban (1958)

Hibari Torimonochô: Jiraiya Koban (1958)

Hibari Torimonochou: Furisoda Koban (Case of the Hidden Coin) 1959