• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.030 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.002 acteurs
  • 198.995 gebruikers
  • 9.371.326 stemmen
Avatar
 
banner banner

Greenwich Village (1944)

Muziek | 82 minuten
2,83 3 stemmen

Genre: Muziek

Speelduur: 82 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Walter Lang

Met onder meer: Carmen Miranda, Don Ameche en William Bendix

IMDb beoordeling: 6,2 (503)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Greenwich Village

"HIT OF HITS!!! IN TECHNICOLOR!"

1922. De beginnende componist Kenneth Harvey uit Kansas komt aan in New York, in de hoop om er een door hem gecomponeerd concert te vertonen. Hij ontmoet er Danny O'Mara, eigenaar van een illegale kroeg, die ervan droomt om ooit een Broadway show te produceren. De kansen van Kenneth verbeteren aanzienlijk wanneer hij kennis maakt met zangeres Bonnie Watson.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11166 berichten
  • 788 stemmen

stinissen bedankt voor het toevoegen.


avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11166 berichten
  • 788 stemmen

Vivian Blaine wordt geintroduceerd in deze film, maar dat zal zijn omdat ze nu bij Fox zat en ze heeft nog flink veel speeltijd. Dat geldt voor de andere drie hoofdrolspelers ook. Toch zit er ook behoorlijk veel muziek, dans en show in deze musical.

Doffe ellende deze film. Kan ik wel afgeven op MGM, in deze film spat en schreeuwt alles ook van het scherm. Dik aangezet, akelig gewoon. Lelijke kleuren ook, en oudere Fox-musicals ogen toch duidelijk mooier. Van Miranda krijg ik een vieze bijsmaak. Muziek is ook niet opvallend goed. Don Ameche krijgt het ook niet voor me elkaar om het nog wat boeiend te houden. Louter voor echte fans. 2.0


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23437 berichten
  • 76922 stemmen

Dk2008 schreef:

stinissen bedankt voor het toevoegen.

Graag gedaan hoor