• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.917 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.972 gebruikers
  • 9.370.299 stemmen
Avatar
 
banner banner

Sandy Hook Lingerie Party Massacre (2000)

Horror / Komedie | 85 minuten
2,00 1 stemmen

Genre: Horror / Komedie

Speelduur: 85 minuten

Alternatieve titel: Jersey Shore Lingerie Party Massacre

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Tim Beckley

Met onder meer: Debbie Rochon en Mistress Persephone

IMDb beoordeling: 2,9 (163)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Sandy Hook Lingerie Party Massacre

Zeven mooie strippers verdwalen midden in de nacht in de buurt van het stadje Sandy Hook en vinden onderkomen voor de nacht in een oude verlaten vuurtoren. Ze merken al gauw dat het in de vuurtoren spookt, maar dat weerhoudt hen er niet van om een lingerieparty te houden. Tijdens hun gezellige feestje breekt er echter plots paniek uit als een van de strippers vermoord wordt door een maniak met een vleeshaak.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kos

kos

  • 46685 berichten
  • 8843 stemmen

...mkay


avatar van petey

petey

  • 1901 berichten
  • 3828 stemmen

wie gaat er nu schaars geklede vrouwen vermoorden, wat dom zeg.


avatar van Friday the 13 th

Friday the 13 th

  • 2558 berichten
  • 2023 stemmen

"Ze merken al gauw dat het in de vuurtoren spookt, maar dat weerhoudt hen er niet van om een lingerieparty te houden."

Hahaaha hoe hilarisch. Waarschijnlijk dubbel cheese laag erover. Als deze zo goed is als de slumber party massacres films, dan wil ik hem zeker een kans geven.


avatar van Vascago

Vascago

  • 4798 berichten
  • 3592 stemmen

Friday the 13 th schreef:

"Ze merken al gauw dat het in de vuurtoren spookt, maar dat weerhoudt hen er niet van om een lingerieparty te houden."

Hahaaha hoe hilarisch. Waarschijnlijk dubbel cheese laag erover. Als deze zo goed is als de slumber party massacres films, dan wil ik hem zeker een kans geven.

Je zult hem toch eerst moeten zien voordat je weet of ie net zo goed is