• 15.803 nieuwsartikelen
  • 178.306 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.091 gebruikers
  • 9.376.921 stemmen
Avatar
 
banner banner

Anime Nere (2014)

Drama | 103 minuten
3,33 9 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 103 minuten

Alternatieve titel: Black Souls

Oorsprong: Italië / Frankrijk

Geregisseerd door: Francesco Munzi

Met onder meer: Marco Leonardi, Peppino Mazzotta en Fabrizio Ferracane

IMDb beoordeling: 6,8 (3.298)

Gesproken taal: Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Anime Nere

"There's only one way to end bad blood"

Anime Nere gaat over drie broers (Luigi, Rocco en Luciano) die lid zijn van de maffia familie ’Ndrangheta. De drie beginnen echter op leeftijd te komen en zijn op zoek naar opvolging. Deze lijkt er te komen in de vorm van Leo, de zoon van Luciano, maar die begaat de fout door de eigenaars van een bar te intimideren die onder protectie van een rivaliserende clan staat. Deze kleine vonk heeft grote gevolgen en vooraleer Luciano het doorheeft is hij verwikkeld in een heuse machtsstrijd.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Deze misdaadtragedie over drie broers uit een maffiafamilie was met vakmanschap gemaakt, visueel mooi en kwam authentiek over, zozeer dat ik vooral de eerste helft dacht dat ik naar een documentaire zat te kijken. Het verhaal smeulde hier en daar, maar was ronduit traag, log, saai en niet interessant genoeg, laat staat dat het boeide. Pas in de tweede helft kreeg het drama meer body en werd geraffineerder. De aanwezige vrouwen dienden, wanneer ze te zien waren, als decorstuk en spraken nauwelijks een woord.