• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.080 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.014 gebruikers
  • 9.372.354 stemmen
Avatar
 
banner banner

Sorrow (2015)

Horror / Thriller | 90 minuten
0,90 5 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Millie Loredo

Met onder meer: Vannessa Vasquez, Andrew Sensenig en Mélissa Mars

IMDb beoordeling: 2,6 (314)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Sorrow

"Every Good Feeds on Evil"

Op een vroege ochtend worden de bewoners van het stadje Fieldhouse in Texas wakker om aan het werk te gaan. Rechercheur Ana Salinas wordt opgeroepen om naar een plaats delict te gaan, niet wetende dat deze oproep ver van een normale werkdag gaat opleveren. Een kleine woning, waarin twee lichamen zijn gevonden, is bezaaid met kledingstukken van talrijke slachtoffers en bloederige martelwerktuigen. Verder treffen ze een gewonde vrouw aan die verward is en een schotwond heeft. Wanneer ze haar later willen gaan ondervragen in het ziekenhuis blijkt ze op mysterieuze wijze ontsnapt te zijn.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12841 stemmen

Oef.

Geld gestoken in een aardig postertje en de film bevat zo'n 2 a 3 minuten aan degelijk materiaal om een trailertje van te draaien. Met dat achter de rug hoef je eigenlijk al geen goeie film meer te hebben, want eventueel tijd en geld is toch al geïnvesteerd.

Sorrow is weer zo'n amateurproductie die zich beter probeert voor te doen dan hij in werkelijkheid is. Te merken aan de dramatische acteurs, het brakke geluid (iedereen klinkt alsof ze in de badkamer staan) en de vaak lelijke beelden.

Verhaaltje zelf is ook niet zo heel veel waard. Typisch horror materiaal dat het moet hebben van de uitwerking. Die is jammer genoeg zo slecht dat de film elke vorm van impact mist. Als alle gruwelijkheden dan ook nog eens offscreen gebeuren dan vraag je je af waarom deze film uiteindelijk nog gemaakt is.

Gewoon vermijden dit soort prullaria, 't is niet om aan te zien.

0.5*


avatar van Donkerwoud

Donkerwoud

  • 8662 berichten
  • 3941 stemmen

Geld voor poster is in ieder geval welbesteed.


avatar van Alpha X

Alpha X

  • 136 berichten
  • 916 stemmen

Auw! zonde van mijn tijd. Past precies in de horror categorie waar menig van de laatste 'new age horror' producties in valt... Een snelle en zeer knullige film die makkelijk probeert te scoren.


avatar van Noodless

Noodless

  • 10042 berichten
  • 6178 stemmen

Bah, na het tegenvallende ' Eaters' deze gezien en het kan dus nog slechter. Amateuristisch werkje waarbij een pluspuntje ver te zoeken is. 1/10