132.196 gebruikers | 82.892 films | 30.189 regisseurs | 3.421.419 berichten | 4.774.913 stemmen
 

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010)

Alternatieve titel: De Kronieken van Narnia: De Reis van het Drakenschip 

 

Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader, The (2010)
486 stemmen | gemiddelde 3,01
mijn stem:
9 jaar angstVerenigde Staten
Avontuur / Fantasy
113 minuten

geregisseerd door Michael Apted
met Ben Barnes, Skandar Keynes en Georgie Henley

Edmund en Lucy moeten heel de zomer bij hun vervelende neefje Eustace verblijven, wat ze niet leuk vinden. Terwijl ze op een dag, samen met Eustace in een kamer zitten, komt een schilderij met het schip de 'Dawn Treader' erop tot leven en voor ze het weten bevinden ze zich op het magische schip. Daar ontmoeten ze hun vriend, koning Caspian. Samen gaan ze op zoek naar de zeven edelen. De zoektocht leidt hen naar verschillende mysterieuze eilanden...
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 oktober 2011, 15:51 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
rep_robert schreef:
matthijssie95 schreef:
(quote)


Met andere woorden: rotzooi. Ik zit niet te wachten op Christelijke propaganda.


Je hebt wel gelijk, maar Christelijke propaganda gaat natuurlijk wel iets te ver. Zolang het vooral symbolisch blijft vindt ik het geen probleem. Wat die eind speech van Aslan natuurlijk extra jammer maakt, zorgt voor nogal een vies na smaakje.

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 oktober 2011, 16:35 uur
De moraaltjes liggen er nogal dik bovenop ja.

 

» Laagste prijs voor deze film op Blu-Ray

Chronicles of Narnia - The Voyage of the Dawn ... (€ 16,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Chronicles of Narnia - The Voyage of the Dawn ... (€ 17,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 oktober 2011, 13:03 uur
rep_robert schreef:
De moraaltjes liggen er nogal dik bovenop ja.


Welkom in Narnia. Deze moraal zal je in de hele serie terugvinden want daar zijn de verhalen nu eenmaal op gebaseerd. Als je dit niet trekt gewoon niet kijken. ;)

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 november 2011, 20:50 uur
De effecten en verhaal waren toch stuk slechter dan vorige 2 films. Wel redelijk mooie poster ^O^

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 18 december 2011, 10:18 uur
Minste Narnia totnogtoe.

En dat komt o.m. door het gebrekkige verhaal. Het duurt te lang eer er wat vaart in het geheel komt (en dat ondanks de boot, haha). Als het verhaal dan eindelijk wat loskomt, blijkt het om eentje met een hoog Pirates of the Caribbean-gehalte te gaan.
Het eind'gevecht' ziet er dan wel spectaculair uit - i.t.t. de rest van de film -, het lijkt zo hard op een gevecht met de Kraken uit Dead Man's Chest.
Ook de personages zijn pakken minder interessant. Prins Caspian kennen we nu wel al, dus wat krijgen we? Een mega-irritante neef. Zelden zo'n irritant ventje op m'n scherm gezien. Ook de gevestigde waarden Edmund en Lucy krijgen een domme karakteruitbreiding. Edmund wilt alsmaar de moedige ridder uithangen en Lucy is een beetje aan het puberen. Gaap.

Het acteerwerk in een Narnia-film is nooit niet echt denderend. Ook hier weet niemand echt te boeien, of het moet de aangename stem van Liam Neeson zijn.

Af en toe ziet de film er wat goedkoper uit dan zijn voorgangers (kan misschien zijn omdat ik deze in 3D uitgebrachte prent in 2D zag). Het sprookjesachtige is bijlange na niet zo oprecht als in de eerste 2 Narnia's. De draak Eustaas ziet er niet al te best uit.
De muziek is dan weer een lichtpuntje.

2,5

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 december 2011, 13:49 uur
Deel 3 is een stuk beter dan deel 2

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 januari 2012, 21:49 uur
Leuk avonturenfilm...
Vorige deel vond ik beter dan deze film (3e deel)...
Prima verhaal...
Mooi Fantasy en mooi gemaakt...
Prima acteerwerk...
Perfect achtergrond geluid (Dolby Digital)...
Mooi HD kwaliteit...