Haha ja, wij zaten ook steeds: 'Kijk, weer een reclamebord van Hawai Five O!' Die serie heeft dus blijkbaar veel reclame nodig.
Ik had Rush Hour 3 al een hele tijd geleden gezien, en hij was precies zoals ik me herinnerde. Hersenloos actievermaak met een dosis humor. Wel vond ik Chan stukken leuker dan eerst. Ik weet het niet, het lijkt alsof mijn gevoel voor hem een 'groei' door moest maken. Ik vond hem deze keer zelfs leuker dan Tucker, die normaal mijn voorkeur had bij deze film(s).
De show werd natuurlijk gestolen door de taxi chauffeur.

Heerlijke vent die ontzettend overtuigend in zijn rol zat. Op twee manieren nog wel!

Een van de leukste scènes is dan ook die met zijn vrouw.
Het is allemaal ontzettend over the top, zonder storend ongeloofwaardig te worden. Vond het wel apart dat ze eerst deel 3 uitgezonden hadden, en daarna het eerste deel. Aparte volgorde.
Oh ja, de scène in die kung fu club, was ook hilarisch. En die met de non. En die scène waar Tucker ziet dat zijn kersverse crush
een pruik draagt.
Ik gooi er gewoon nog eens een halfje bovenop.
