Meningen
Hier kun je zien welke berichten daguerre als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Hier kun je zien welke berichten daguerre als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Gisteren bekeken. Naarmate de film vorderde viel het steeds minder mee.
Het begon goed maar het eindigde uiteindelijk in een cliche B-film shoot-out op een interessant doenerige manier in beeld gebracht.
Op een gegeven moment bijna zeeziek geworden van die zwaaiende camera. Formule-1 Nouvelle Vague.
Moet denk ik een realistische reportage-achtige sfeer oproepen maar als echte nieuwsfilmers dit soort beelden afleveren is een herscholingscursus dringend aan te bevelen om in het vak verder te komen.
Vermoedt ook gemakzucht. Op de set hoeft de regisseur geen echte actie te ensceneren wat het opnemen allemaal een stuk eenvoudiger maakt. De suggestie van snelle actie komt voornamelijk uit de montagekamer.
Zelfs op 1/8 snelheid bekeken kon je nog niet goed onderscheiden wat er nou allemaal precies gebeurde in de finale.
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.