Hier kun je zien welke berichten Robtj als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Toch ietwat teleurgesteld bij deze van Nolan. Een aantal zaken die naar mijn mening niet realistisch in beeld werden gebracht. Wanneer een vliegtuig geraakt wordt is er telkens gewoon een wit rookpluimpje te zien. Al eens een echte dogfight gezien in WW2? De stukken sprongen ervan en vliegtuigen braken dikwijls in stukken. Dit kon een stuk realistischer en minder braaf. Volgende punt is misschien wel muggenziften maar de kogels werden niet "geleid". Wanneer een vliegtuig naar links of rechts uitwijkt dien je een paar meter voor het vliegtuig te mikken zodat die in de stroom van kogels vliegt. Ik had overigens ook nooit de indruk dat er daadwerkelijk 300.000 man op die stranden stond te wachten. Even googelen naar een echte foto van de evacuatie en dan zie je toch een totaal ander beeld. "Operation Dynamo". Hetzelfde met de civilian bootjes die iedereen hielp oppikken. Ik telde er slechts een handvol. Verder werd één opname van een schip die komt te zinken een aantal maal gebruikt in verschillende scènes. Cutting corners vind ik dat.
De gestrande bootscène was totaal overbodig en onnodige filmvulling. De muziek probeerde de spanning er elke seconde in te houden maar als er dan niks interessants gebeurt is dit niet nodig. Toen op het laatste Hardy zonder petrol raakt, even uit beeld verdwijnt en dan uiteindelijk alsnog uit het niks al zweefvliegend een Stuka uit de lucht knalt was het voor mij helemaal gedaan. Ook zeer jammer dat met geen woord gerept wordt over de Belgen. Onze troepen waren van levensbelang bij de missie die 330.000 mensen veilig naar Engeland overzette. Maar daar rept men met geen woord over.. Jammer.
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.