• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.886 films
  • 12.199 series
  • 33.965 seizoenen
  • 646.803 acteurs
  • 198.949 gebruikers
  • 9.369.699 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten Lana* als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Cabin in the Woods, The (2011)

Ik als anti-horror persoon vond dit dus echt een leuke film.

Ik kan daarom dus ook heel goed begrijpen dat echte horror fans dit waardeloos vinden.

Die 2 mannen in dat lab, Haha echt geweldig, hoe origineel!

Ik hou er wel van.

Hoe meer fantasie en onzin er bij komt kijken hoe mooier Ik het vind. Èn eindelijk eens een 'enge' film die ik volledig zonder hand voor mijn ogen heb gekeken.

Ik ga hem zeker nog een keer kijken, al zal dat wel in mijn eentje moeten aangezien vrienden en familie een stuk minder enthousiast zijn.

Drive Angry (2011)

Alternatieve titel: Drive Angry 3D

Sjeezus.... Net drive angry gekeken, had er hoge verwachtingen van maar vond het echt 3X niks.
En dat is toch knap, aangezien ik toch graag naar cage kijk, en ook niet vies ben van wat Fanta. Sterker nog, ik hou ervan. Maar dit ging mij zelfs te ver.
En hoe jammer, want het begon echt niet slecht.
Hele coole scènes en het verhaal sprak me ook zeker aan, maar hoe langer het duurde Hoe lachwekkender het werd.
Sowieso die hele sectebende was zo ruk geacteerd. En dat einde???? Mennn wat een slechte effects. Hoe die vent naar de hel werd geschoten Haha come on.... Wat zag dat eruit

Ik geef 2 punten, 1 voor cage en 1 voor de eerste helft.
De rest?? Knudde...

Skeleton Key, The (2005)

Best een leuke film dit.

Ik ben zo te lezen èèn van de weinige die de eerste helft van de film leuker vind dan de laatste helft.

Ik vond dat mysterieuze in het begin wel leuk met die flashbacks dat rare kamertje. Het einde was misschien redelijk origineel, maar dat is niet per definitie beter.

Ik vond dat juist een afknapper.

Wel vond ik hem met tijden erg spannend, maar ik ben dan ook echt een watje wat dat betreft dus een film is voor mij al snel eng/spannend