Volledige cast & crew van Das Traumschiff
Hier vind je een overzicht van de cast & crew van de serie Das Traumschiff uit het jaar 1981, met onder andere alle acteurs, actrices en de regisseur. Wanneer je klikt op de naam van een acteur, actrice of regisseur uit de serie Das Traumschiff kun je meer films en/of series van hem of haar bekijken. Klik hier voor meer informatie over de serie.
Wij hebben een overzicht gemaakt dat onder meer bestaat uit acteurs, regisseurs, het productie-team, het camera-team, schrijvers en overige crewleden.
Christian Quadflieg
Jan Brandauer
Jürgen von Manger
Fritz Hellmann
Jan Kittmann
Thomas Severin
Omeris Arietta Castano
Rosalia
Katrin Brardt
Friderike Jahn
Günther König
Jens Braske
Sabiullah Anwar
Dr. Shava
Antonia von Weizsäcker
Laura Helmholz
Marie-Lou Bäumer
Rebecca Rüdiger
Fabio Sandow
Felix Bertold
Helene Fischer
Franziska Stein
Leonie Rainer
Alice Meier
Patrick Abozen
Kito Balewa
Lonny Kellner- Frankenfeld
Samsong
Dirk Steffens
Daniel Schreiber
Nicole Mieth
Marlene Haas
Sarah Maria Besgen
Nina Blankenhagen
Katrin Heß
Lucie Spielmann
Max Alberti
Julian Spielmann
Katharine Mehrling
Jeannie Franzen
Seika Groves
German Tourist
Natalie Brooke Edwards
Megan
Motsi Mabuse
Malaika Balewa
Liza Tzschirner
Ariane Hoffmann
Laura Karasek
Lara Schubert
Marie Helen Dehorn
Anna Bräuer
Johannes Weber
Georg Bräuer
Sebastian Gülck
Jakob Ajun
Heike Grossmann
Claudia Hellwig
Götz Hellriegel
Juan Jesus Heinen
Matthias Bullach
Frank Deubner
Julia Dahmen
Nadja Müller
Christopher Klein
Moritz Kelling
Jolly Kunjappu
Narinder Singh
Britta Schmeling
Sandra Helmholz
Anja Liebeskind
Kerstin van Dongen
Nepomuk Rumpf
Moritz Stoll
Beate Jensen
Julia Conrad
Constanze Roeder
Klärchen Pißwitz
Elena Fiegel
Britt Becker
Sascha Kolonko
Axel Becker
Oliver Seidel
Kai Vandervoort
Benjamin Zobrys
Daniel Freytag
Franz Lambert
Franz Lambert
Barbara Firzlaff
Marion Brandes
Christine Firzlaff
Michaela Brandes
Özcan Cosar
Hassan Meierbrink
Paola Ingoglia
Kathrin Bee
Sarah Lombardi
Tanja Lohmaier
Louise Sophie Arnold
Leonie Parger
Alexander Prince Osei
Friedemann Blum
Tidiane Jamayn Diallo
Tayo Balewa
Victoria Swarovski
Mia Wagner
Ferdi Özten
Kornelius Busch
Jean-Luc Caputo
Daniel Gruber
Emilia Djalili
Annika Stetter
Luke Mockridge
Phillip Brand
Tayfun Baydar
Maik Berghammer
Regisseurs
Schrijvers
Artistieke vormgeving
Nobuyuki Takayama
Production Design
Lars Brockmann
Production Design
Camera
Georgij Pestov
Director of Photography
Meinolf Schmitz
Director of Photography
Daniela Thomas
Costume Supervisor
Claudia Kühlke
Costume Supervisor
Mechthild Baumsteiger
Costume Supervisor
Crew
Andrea Klingenschmitt
Editorial Staff
Filmbewerking
Geluid
Robert Schulte-Hemming
Music