• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.264 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.080 gebruikers
  • 9.376.162 stemmen
Avatar
 
banner banner

Out There - Seizoen 1 (2025)

3,27 13 stemmen

Show titel: Out There

IMDb beoordeling: 7,0 (1.978)

Afleveringen: 6

Speelduur: 4 uur en 43 minuten

Ontwikkeld door: Ed Whitmore en Marc Evans

Met: Martin Clunes, Louis Ashbourne Serkis en Gerran Howell

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Datum van release: zondag 19 januari 2025

Eerst uitgezonden op: ITV1 (Verenigd Koninkrijk)

  • On Demand:

  • NPO Start Bekijk seizoen 1 via NPO Start
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot Out There

Landbouwer en weduwnaar Nathan Williams wil dat zijn zoon Johnny op een dag het familiebedrijf overneemt, maar tegelijkertijd trachten schimmige figuren Johnny te betrekken bij lokale drugshandel. Het dorp waar vader en zoon wonen valt namelijk ten prooi aan criminelen die inzien dat ze op het platteland veel minder last hebben van de politie dan in de grote stad.

Externe links

Afleveringen Seizoen 1 (2025)

  1. Aflevering 1

    19 januari 2025 (46 minuten)

  2. Aflevering 2

    19 januari 2025 (46 minuten)

  3. Aflevering 3

    19 januari 2025 (48 minuten)

  4. Aflevering 4

    19 januari 2025 (47 minuten)

  5. Aflevering 5

    19 januari 2025 (48 minuten)

  6. Aflevering 6

    19 januari 2025 (48 minuten)

Reviews & comments

zoeken in:
avatar van TerryA

TerryA

  • 547 berichten
  • 2459 stemmen

begon best goed, en Martin Clunes gaf weer een sterke acteur prestatie in zijn rol als de vader/boer die zijn zoon wil beschermen tegen wat ze tegenwordig 'county lines' noemen, waar lokale drugshandel is overgenomen door routes vanuit de grotere steden, maar vanaf aflevering 5 zakte de hele verhaal in, en bij de laatste aflevering was het gewoon slecht uitgewerkt. Jammer.


avatar van badfans69

badfans69

  • 3969 berichten
  • 6132 stemmen

Vanaf 12 juni op Npo Start.


avatar van Suitehome

Suitehome

  • 867 berichten
  • 614 stemmen

Welsh plattelandsdrama over boer Nathan (Martin Clunes - Manhunt), die ontdekt dat zijn zoon langzaam de drugswereld inrolt. Het zesdelige Out There is geschreven door Ed Whitmore en Marc Evans, die eerder samenwerkten voor The Steeltown Murders en Manhunt. Out There snijdt een actueel thema aan, maar kan niet voorkomen dat veel platgetreden paden bewandeld worden. Clunes overtuigt ten volle, de finale in het geheel niet. Degelijk Brits vakwerk voorkomt maar net dat Out There in de gierput zakt.


avatar van Oliveri

Oliveri

  • 453 berichten
  • 364 stemmen

Zeer prettige serie waarin goed wordt geacteerd. Open einde, wellicht bedoeld voor een seizoen 2...


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op TvMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.