• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.536 films
  • 12.249 series
  • 34.035 seizoenen
  • 647.938 acteurs
  • 199.148 gebruikers
  • 9.381.042 stemmen
Avatar
 
Geen afbeelding beschikbaar

Gábor Bódy

Overleden op: 25-10-1985 (39)

Geboren: 30 augustus 1946 in Boedapest

Bekend van: Amerikai Anzix, Nárcisz és Psyché en Kutya Éji Dala

IMDb profiel: Gábor Bódy

Wikicode: 33758

3 reacties

Samengewerkt met

Vlagyimir Uraszov Vlagyimir Uraszov
Ferenc Pap Ferenc Pap
Györgyi Szalai Györgyi Szalai
Lili Zétényi Lili Zétényi
Tamás Szentjóby Tamás Szentjóby
József Zolnik József Zolnik
Gábor Csordás Gábor Csordás
Márta Rimóczy Márta Rimóczy

Reacties


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van beavis

beavis

  • 6629 berichten
  • 14826 stemmen

avatar van McSavah

McSavah

  • 9960 berichten
  • 5268 stemmen

Oeh interessant. Door de kleurfiltertjes doen de screenshots mij ook denken aan Terayama en aan Russen als Lopushansky en Iskanov. Nárcisz és Psyché had ik blijkbaar door jouw comment bij die film hier al op 'het lijstje' gezet, maar vervolgens compleet vergeten. Kwaliteit van de screenshots van Kutya éji dala ziet er trouwens goed uit. Van een Hongaarse DVD afkomstig?


avatar van beavis

beavis

  • 6629 berichten
  • 14826 stemmen

Terayama zeker ook, al was die dan weer veel eerder, het hoekje is nog wel dichter bevolkt, maar ik probeerde de meest naaste verwanten te zoeken... Al heb ik dus nog niets daadwerkelijk gezien van deze man

Volgens mij zijn dit wel screengrabs van dvd, maar heb dat nog niet nader onderzocht...