De Britse zanger Robbie Williams krijgt zijn eigen speelfilm. Dat laat de Amerikaanse entertainmentwebsite Deadlinedinsdag weten. De film, die een biopic moet worden over het enerverende leven van de voormalig Take That-man, moet Better Man gaan heten en wordt geregisseerd door Michael Gracey.
Na vrij recentelijk Freddie Mercury en Elton John, krijgt ook de Britse zanger Robbie Williams een eigen biografische speelfilm. Dat meldt Deadline dinsdag. In de film wordt dieper ingegaan op het leven van het voormalige tieneridool, dat zijn carrière begon als populair lid van de boyband Take That, maar vervolgens met ruzie uit de groep stapt en voor zichzelf begon. Daarbij ligt de focus op zowel de hoge pieken uit zijn carrière, als de diepe dalen. Zo kreeg de zanger te kampen met een ernstige alcohol- en drugsverslaving en stond Williams ook niet bepaald bekend om zijn smetloze liefdesleven. Hoe het verhaal er echter precies uit gaat zien, is nog niet bekend, net als wie hem zal gaan vertolken.
Niet meer van hetzelfde
Hoewel een vergelijking met recente biopics van muzikale collega's Freddie Mercury en Elton John gauw gemaakt is, belooft regisseur Gracey dat Better Days er anders uit gaat zien. De film, die is vernoemd naar Williams gelijknamige nummer uit 2001, volgt namelijk geen 'geboren muzikaal genie', zo laat Gracey weten, maar iemand die er hard voor moest werken. "Robbie is die gewone man die altijd groot dacht en zijn dromen volgde. Dat is zijn fantastische verhaal. Hij is niet de beste zanger of danser, maar toch wist hij wereldwijd 80 miljoen platen te verkopen," laat de regisseur optekenen.
Wanneer Better Days moet verschijnen is nog onduidelijk, maar de productie ervan zal wel deze zomer al van start gaan.
Ik las hier al de terechte bemerking dat Robbie Williams (en Take That) nooit de grote doorbraak heeft gekend in Amerika. Samen met het feit dat er toch wel een pak andere artiesten zijn waar we een biopic van willen zien, voelt dit eerder aan als een promofilm voor Williams in de VS dan een interessante film. Maar eerst zien wat het geeft natuurlijk.
Reacties (5)