- Home
- Filmforum
- Gebruikers - Filmgames
- Knock-out: Komedie (2011)
Knock-out: Komedie (2011)
The One Ring
-
- 29974 berichten
- 4109 stemmen
Ik schrok net wel toen ik zag dat Monty Python and the Holy Grail er in de eerste ronde meteen uitvloog door... The Sting? Ik heb een zwak voor The Sting en hoewel ik het wel als een soort van komedie zie (een glimlachkomedie meer dan eentje van het hilarische soort) kan ik me niet aan de indruk onttrekken dat er vooral veel tegenstemmen waren. Of liggen veel gebruikers echt dubbel bij The Sting?
Holy Grail was voor mij samen met Lebowski de grote favoriet.
Ook jammer voor de 5-0 ten koste van Songs from the Second Floor.
Film Pegasus (moderator films)
-
- 31148 berichten
- 5448 stemmen
Doet me denken aan de Horror KO, waar zeer uiteenliggende horrorgenres aan bod kwamen en soms voor de handliggende favorieten er al snel uit lagen.
Maikeru
-
- 1934 berichten
- 2388 stemmen
Jammer van American Psycho... Mijn favorieten zijn wel Happiness en Shinboru.
To Be or Not to Be mag ook wel ver komen.
Lord Flashheart
-
- 6454 berichten
- 2375 stemmen
Of liggen veel gebruikers echt dubbel bij The Sting?
Heb je er dan helemaal geen leuke favorieten inzitten TOR? 
The One Ring
-
- 29974 berichten
- 4109 stemmen
Op mijn dvd-hoes hebben ze geen houdbaarheidsdatum gezet. Ook niet aan de onderkant. En na er jaren van gedronken te hebben smaakt het nog steeds goed.
Ik heb veel favorieten hier, met als uitschieters Annie Hall, Dr. Strangelove, His Girl Friday en Life of Brian (en Lebowski en wijlen Holy Grail, die ik al noemde). Maar met veel andere kan ik ook leven. Maar niet The Sting, zelfs al hou ik van The Sting.
McSavah
-
- 9960 berichten
- 5268 stemmen
Songs from the Second Floor er met 5-0 af..
Wel tegen een goeie gelukkig. En godzijdank is C'est Arrivé près de chez Vous door, toch wel de leukste die meedoet.
Lord Flashheart
-
- 6454 berichten
- 2375 stemmen
Ik heb veel favorieten hier, met als uitschieters Annie Hall, Dr. Strangelove, His Girl Friday en Life of Brian. Maar met veel andere kan ik ook leven. Maar niet The Sting, zelfs al hou ik van The Sting.
Onderhond
-
- 87594 berichten
- 12843 stemmen
Mijn voorkeur gaat in ieder geval uit naar Symbol, verder begrijp ik TOR's verbazing, begrijp ook niet hoe The Sting heeft kunnen winnen, los van de kwaliteiten van beide films.
Reinbo
-
- 70660 berichten
- 0 stemmen
American Beauty of Dr. Strangelove mag van mij winnen. Zijn in ieder geval de films waar ik het hardst om gelachen heb.
FillumGek
-
- 8987 berichten
- 3398 stemmen
Mijn voorkeur gaat ook uit naar Shinboru 
dutchtuga
-
- 16970 berichten
- 4101 stemmen
Sons of the Desert zou elke komedie KO moeten winnen.
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Mijn voorkeur gaat ook uit naar Shinboru
Hier nog één
.
Number23
-
- 8638 berichten
- 5679 stemmen
Aaargh wat heb ik al veel gemist!!!! 
Fargo en Shaun of the Dead eruit!?!?!? Damn vond Shaun een kanshebber 
Apollinisch
-
- 21297 berichten
- 0 stemmen
24. Trolljegeren (Troll Hunter, 2010) - King of Comedy, The (198
0-0
Number23
-
- 8638 berichten
- 5679 stemmen
geen van beiden gezien, maar duim voor Troll Hunters ondanks duidelijke naam tegenstander
ace leader
-
- 3343 berichten
- 0 stemmen
25. Delicatessen (1991) - Clerks. (1994)
Leland Palmer
-
- 23785 berichten
- 4895 stemmen
1-0
Pff, American Psycho, één van de beste komedies allertijden er al uit! 


