• 15.773 nieuwsartikelen
  • 178.104 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.155 acteurs
  • 199.029 gebruikers
  • 9.373.211 stemmen
Avatar
 
banner banner

Outlaw Country (2012)

Drama | 84 minuten
2,21 21 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 84 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Adam Arkin en Michael Dinner

Met onder meer: Mary Steenburgen, Luke Grimes en Haley Bennett

IMDb beoordeling: 5,7 (730)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Outlaw Country

Eli Larken is een jongeman uit het stadje Slaughter in het zuiden van Amerika, die wil ontsnappen aan de bloederige misdaadpraktijken van zijn familie, die eerder al zijn vader de kop kostten. De gevaarlijke Tarzen wil hem echter niet laten gaan. Ondertussen laat Eli een oogje vallen op Annabel Lee, een jonge countryzangeres die gebukt gaat onder haar overbezorgde moeder Anastasia.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14516 berichten
  • 4514 stemmen

TV-film, en dat is in alles te zien. Het oogt lelijk en goedkoop en vooral als ongeïnspireerd productiewerk. Het acteerwerk is matig, de fotografie niet mooi en blijkbaar is er een heel zware camera voor op de schouders, want om volstrekt onduidelijke redenen wordt soms scheef gefilmd. Nergens weet de film ook maar te boeien of de aandacht erbij te houden. Drie kleine positieve puntjes. De sfeer van het stadje komt af en toe goed naar voren, de muziek is fraai en Haley Bennett is gewoon mooi, 1,0*.


avatar van Movsin

Movsin

  • 8264 berichten
  • 8427 stemmen

Eerder zwakke misdaad-film. Wie wat country-muziek apprecieert heeft misschien een pluspuntje of wie fan is van Mary Steenburgen zal mogelijks verdraagzamer zijn, maar veel soeps was het allemaal niet.


avatar van chiel1971

chiel1971

  • 620 berichten
  • 2009 stemmen

Voorspelbare saaie niks zeggende film. Wel lekkere muziek.


avatar van mistral59

mistral59

  • 37 berichten
  • 138 stemmen

best een leuke film maar het end van de film is weer prut.


avatar van Tarkus

Tarkus

  • 6409 berichten
  • 5315 stemmen

Het zou geen slechte film zijn, maar het zeer eigenaardige einde is een fikse domper op het geheel.

Weliswaar een goede cast, en leuke muziek, maar dan heb je het wel gehad.


avatar van frans123

frans123

  • 4459 berichten
  • 1184 stemmen

De film mist alles , zelfs een einde...............Na een tijdje gaat de kuntrie muziek ook nog op je zenuwen werken. ...... (of je moet er van houden want dat redt de film dan misschien) En Steenburgen wordt er niet jonger op, ik had maar een andere actrice genomen...............Flop, 1 ster.


avatar van Decec

Decec

  • 6743 berichten
  • 8585 stemmen

Een goede misdaad/drama TV Movie...

Herhaling gezien...

Prima verhaal...

Prima acteerwerk...

Mooi HD kwaliteit breedbeeld...

Prima achtergrond geluid/muziek

(Dolby Digial)...

Goed TV Movie...