• 15.791 nieuwsartikelen
  • 178.169 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.054 gebruikers
  • 9.374.070 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Comedian (2012)

Drama | 79 minuten
2,00 2 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 79 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Tom Shkolnik

Met onder meer: Nathan Stewart-Jarrett, Edward Hogg en Elisa Lasowski

IMDb beoordeling: 5,5 (380)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Comedian

Ed probeert al jaren een succesvol "stand-up comedian" te zijn en zoekt nog meer naar de betekenis van het leven. Een langdurige relatie daarbij lijkt een ver-van-mijn-bedshow. Na weer een verprutst optreden wordt hij verliefd op Nathan, maar zijn huisgenote Elisa die duidelijk verliefd op hem is, zit danig in de weg.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

De titel kan je op het verkeerde been zetten want de film is alles behalve grappig, eerder saai. Bovendien is ie, door het geïmprovideerde karakter niet bijster gemakkelijk. Als kijker blijf je wachten en weet je niet wat de regisseur feitelijk voor had. Een soort van doelloze karakterstudie van een bedeesde man die vooral zichzelf verloren schijnt te hebben; een problematische schijnwaarheid. De cast is capabel; dat is tenminste nog iets.