• 149.748 films
  • 8.325 series
  • 25.382 seizoenen
  • 557.945 acteurs
  • 324.635 gebruikers
  • 8.524.001 stemmen
Avatar
 
banner banner

Volledige cast van Pain & Gain

Hier vind je een overzicht van de cast van de film Pain & Gain uit het jaar 2013, met onder andere alle acteurs, actrices en de regisseur. Wanneer je klikt op de naam van een acteur, actrice of regisseur uit de film Pain & Gain-cast kun je meer films en/of series van hem of haar bekijken. Klik hier voor meer informatie over de film.

Wij hebben een overzicht gemaakt dat onder meer bestaat uit acteurs, regisseurs, het productie-team, het camera-team, schrijvers en overige crewleden.

Regisseurs

Michael Bay

Michael Bay

Regisseur
Carmen Soriano

Carmen Soriano

Script Supervisor
K.C. Hodenfield

K.C. Hodenfield

First Assistant Regisseur
Chris Castaldi

Chris Castaldi

First Assistant Regisseur

Schrijvers

Christopher Markus

Christopher Markus

Scenario
Stephen McFeely

Stephen McFeely

Scenario

Acteurs & actrices

Mark Wahlberg

Mark Wahlberg

Daniel Lugo
Dwayne Johnson

Dwayne Johnson

Paul Doyle
Ed Harris

Ed Harris

Ed DuBois
Anthony Mackie

Anthony Mackie

Adrian Doorbal
Tony Shalhoub

Tony Shalhoub

Victor Kershaw
Rob Corddry

Rob Corddry

John Mese
Bar Paly

Bar Paly

Sorina Luminita
Rebel Wilson

Rebel Wilson

Ramona Eldridge
Ken Jeong

Ken Jeong

Johnny Wu
Michael Rispoli

Michael Rispoli

Frank Griga
Keili Lefkovitz

Keili Lefkovitz

Krisztina Furton
Vivi Pineda

Vivi Pineda

Detective Haworth
Christopher Jestin Langstaff

Christopher Jestin Langstaff

Nine-Year-Old Boy/Rusty
Gustavo Escobar

Gustavo Escobar

Son of Victor Kershaw
Corinne Ferrer

Corinne Ferrer

Basketball Girl
Zack Moore

Zack Moore

Young Daniel Lugo
Kory Getman

Kory Getman

Teenage Daniel Lugo
Peter Stormare

Peter Stormare

Dr. Bjornson
Larry Hankin

Larry Hankin

Pastor Randy
Tony Plana

Tony Plana

Captain Lopez
Brian Stepanek

Brian Stepanek

Brad McCalister
Persei Caputo

Persei Caputo

Judy
Bill Kelly

Bill Kelly

Jim
Emily Rutherfurd

Emily Rutherfurd

Carolyn 'Sissy' Du Bois
Wladimir Klitschko

Wladimir Klitschko

Client
Yolanthe Cabau

Yolanthe Cabau

Analee Calvera
Anthony 'Ace' Thomas

Anthony 'Ace' Thomas

Neighborhood Watch (uncredited)
Kurt Angle

Kurt Angle

Inmate (uncredited)
Jennifer Nicole Lee

Jennifer Nicole Lee

Trainer
Andrea Bennetti

Andrea Bennetti

Dancer
Jessica Dykstra

Jessica Dykstra

Dancer
Gwendalyn Barker

Gwendalyn Barker

Dancer
Vannessa Nevader

Vannessa Nevader

Dancer

Artistieke vormgeving

Jeremy McGuire

Jeremy McGuire

Art Department Coordinator
Sebastian Schroder

Sebastian Schroder

Art Direction
Mark W. Brown

Mark W. Brown

Assistant Property Master
Romain Gateau

Romain Gateau

Assistant Property Master
Thang Le

Thang Le

Concept Artist
Michael Metzel

Michael Metzel

Construction Coordinator
William Kellow

William Kellow

Construction Foreman
Vivian Galainena

Vivian Galainena

Graphic Designer
Michael J. Flynn

Michael J. Flynn

Greensman
Jon J. Bush

Jon J. Bush

Leadman
Frank A. Raffa Jr.

Frank A. Raffa Jr.

Leadman
Colin Crapser

Colin Crapser

Painter
Jeffrey Beecroft

Jeffrey Beecroft

Production Design
Philip Schneider

Philip Schneider

Property Master
Dannah Collins

Dannah Collins

Props
Jane B. Johnson

Jane B. Johnson

Set Decoration Buyer
Jeremy Alan Read

Jeremy Alan Read

Set Dresser
Xavier Cortes

Xavier Cortes

Set Dresser
Richard E. Kruder

Richard E. Kruder

Set Dresser
John Francis Kupfer

John Francis Kupfer

Set Dresser
Jeffrey Mastney

Jeffrey Mastney

Set Dresser
Ashley Metzel

Ashley Metzel

Set Dresser
Jennifer Raneri

Jennifer Raneri

Set Dresser
Dustin Read

Dustin Read

Set Dresser
Emilio Saez

Emilio Saez

Set Dresser
John Sommerville

John Sommerville

Set Dresser
Esther Marquis

Esther Marquis

Textile Artist
Kyle Cooper

Kyle Cooper

Title Designer
Lisa Bolan

Lisa Bolan

Title Designer
Ana Criado-Zahonero

Ana Criado-Zahonero

Title Designer
Ben Schoen

Ben Schoen

Title Designer

Camera

Jaimie Trueblood

Jaimie Trueblood

Additional Still Photographer
Mark Fellman

Mark Fellman

Additional Still Photographer
David B. Nowell

David B. Nowell

Aerial Director of Photography
John Rex Woodward

John Rex Woodward

Assistant Camera
Jennifer Galipault

Jennifer Galipault

Assistant Camera
Dana Baker

Dana Baker

Best Boy Grip
Sean Lunski

Sean Lunski

Camera Loader
Darin Moran

Darin Moran

Camera Operator
Jacques Jouffret

Jacques Jouffret

Camera Operator
Melissa Fisher

Melissa Fisher

Camera Production Assistant
Brook Willard

Brook Willard

Digital Imaging Technician
Ben Seresin

Ben Seresin

Director of Photography
Gregory Irwin

Gregory Irwin

First Assistant "A" Camera
Michael Klimchak

Michael Klimchak

First Assistant "B" Camera
Stephen Taylor-Wehr

Stephen Taylor-Wehr

First Assistant Camera
John Holmes

John Holmes

First Assistant Camera
Danny Brown

Danny Brown

First Assistant Camera
Joey Evora

Joey Evora

Grip
Sean Fisher

Sean Fisher

Grip
Jonathan Leary

Jonathan Leary

Grip
Michael T. Banner

Michael T. Banner

Grip
Jorge Parra

Jorge Parra

Grip
Christopher Dino

Christopher Dino

Grip
Les T. Tomita

Les T. Tomita

Key Grip
Stephen Ciffone

Stephen Ciffone

Phantom Operator
Carla Sosa

Carla Sosa

Second Assistant Camera
Tulio Duenas

Tulio Duenas

Second Assistant Camera
Bill McConnell Jr.

Bill McConnell Jr.

Second Assistant Camera
Cheuk Wong

Cheuk Wong

Second Assistant Camera
Robert Zuckerman

Robert Zuckerman

Still Photographer
Peter Zuccarini

Peter Zuccarini

Underwater Director of Photography

Kostuum & make-up

Jack Taggart

Jack Taggart

Ager/Dyer
Charles Grico

Charles Grico

Assistant Hairstylist
Cori Mizrahi

Cori Mizrahi

Costume Assistant
Jenn Edelson

Jenn Edelson

Costume Assistant
Sarah Schuessler

Sarah Schuessler

Costume Assistant
Deborah Lynn Scott

Deborah Lynn Scott

Costume Design
Colleen Kelsall

Colleen Kelsall

Costume Design
Ariel Gold

Ariel Gold

Costume Supervisor
Suzy Freeman

Suzy Freeman

Costume Supervisor
Beth Koenigsberg

Beth Koenigsberg

Costumer
Tiffany Busche

Tiffany Busche

Costumer
Dani Phelps

Dani Phelps

Costumer
Brenda Salivia

Brenda Salivia

Costumer
Lorraine Crossman

Lorraine Crossman

Costumer
Sherrie LeMaire

Sherrie LeMaire

Costumer
Armando Pompa

Armando Pompa

Costumer
Brett Vratil

Brett Vratil

Costumer
Yolanda Toussieng

Yolanda Toussieng

Hair Department Head
Johnny Villanueva

Johnny Villanueva

Hairstylist
Roma Demartino

Roma Demartino

Hairstylist
Barnaby Smith

Barnaby Smith

Key Costumer
Phyllis Corcoran-Woods

Phyllis Corcoran-Woods

Key Costumer
Claudia Pascual

Claudia Pascual

Key Makeup Artist
Nuria Sitja

Nuria Sitja

Makeup Artist
Laurie Cocheio

Laurie Cocheio

Makeup Artist
Carmen Lopez

Carmen Lopez

Makeup Artist
Anndee Rucker

Anndee Rucker

Makeup Artist
Edouard F. Henriques

Edouard F. Henriques

Makeup Department Head
Emily Egge

Emily Egge

Set Costumer
Juliet Primo

Juliet Primo

Set Costumer
Olga Meverden

Olga Meverden

Tailor

Crew

David Paris

David Paris

Aerial Coordinator
David Alban

David Alban

Carpenter
Nick Hsieh

Nick Hsieh

CG Supervisor
Zixing Han

Zixing Han

Compositor
Sean Castle Hitchcock

Sean Castle Hitchcock

Compositor
Jeff Koh

Jeff Koh

Compositor
Hao Sun

Hao Sun

Compositor
Lewis Bowen

Lewis Bowen

Key Scenic Artist
Don Abbatiello

Don Abbatiello

Marine Coordinator
Daniel A. Davila

Daniel A. Davila

Propmaker
Ran Francke

Ran Francke

Security
Bryan Ellenburg

Bryan Ellenburg

Security
George Schoendorfer

George Schoendorfer

Set Medic
Kevin Breen

Kevin Breen

Set Production Assistant
Andrew Campbell

Andrew Campbell

Set Production Assistant
Giovanni Rodriguez

Giovanni Rodriguez

Set Production Assistant
John Wonser

John Wonser

Special Effects Coordinator
Kurt Harris

Kurt Harris

Special Effects Technician
James Carter

James Carter

Special Effects Technician
Dirk Rogers

Dirk Rogers

Special Effects Technician
Catanya Jackson

Catanya Jackson

Studio Teacher
Gabriela Gutentag

Gabriela Gutentag

Unit Publicist
Lorelei David

Lorelei David

Visual Effects Editor

Filmbewerking

Calvin Wimmer

Calvin Wimmer

Additional Editor
Peter Gvozdas

Peter Gvozdas

Assistant Editor
Alex Gilbert

Alex Gilbert

Assistant Editor
Edward Albolote

Edward Albolote

Assistant Editor
Stefan Sonnenfeld

Stefan Sonnenfeld

Colorist
J. Cody Baker

J. Cody Baker

Digital Intermediate
Mike Chiado

Mike Chiado

Digital Intermediate
Erik Rogers

Erik Rogers

Digital Intermediate
Joel Negron

Joel Negron

Editor
Tom Muldoon

Tom Muldoon

Editor
Meagan Costello

Meagan Costello

First Assistant Editor
Joe Galdo

Joe Galdo

First Assistant Editor

Verlichtingstechnieken

Christopher Warren

Christopher Warren

Assistant Chief Lighting Technician
Bruce Hazen

Bruce Hazen

Electrician
Brett Mabry

Brett Mabry

Electrician
Humberto Recio

Humberto Recio

Electrician
Richard Falk Jr.

Richard Falk Jr.

Electrician
Ricky Ruiz

Ricky Ruiz

Electrician
Dave Sonnenberg

Dave Sonnenberg

Electrician
Joseph F. Warren

Joseph F. Warren

Gaffer
Rick Harris

Rick Harris

Key Rigging Grip
Sean R. Wilson

Sean R. Wilson

Lighting Technician
Marc Wostak

Marc Wostak

Rigging Gaffer
Manuel García

Manuel García

Rigging Grip
Jonathan Givens

Jonathan Givens

Rigging Grip
Francisco Moises

Francisco Moises

Rigging Grip
Peter Vega

Peter Vega

Rigging Grip

Productie

Ed Arenas

Ed Arenas

Additional Casting
Denise Chamian

Denise Chamian

Casting
Lori Wyman

Lori Wyman

Casting
George Grafas

George Grafas

Casting
Liz Ludwitzke

Liz Ludwitzke

Casting Assistant
Erin Fragetta

Erin Fragetta

Casting Assistant
Ben Pollack

Ben Pollack

Casting Assistant
Briana Frapart

Briana Frapart

Casting Assistant
Nicolette Noble

Nicolette Noble

Casting Assistant
Susan E. Ryan

Susan E. Ryan

Casting Assistant
Ania Kamieniecki-O'Hare

Ania Kamieniecki-O'Hare

Casting Associate
Destiny Altvater

Destiny Altvater

Casting Associate
Carlos Rojas

Carlos Rojas

Casting Regisseur
Talley Singer

Talley Singer

Executive Assistant
Matthew Cohan

Matthew Cohan

Executive Producer
Scott Gardenhour

Scott Gardenhour

Executive Producer
Wendy Japhet

Wendy Japhet

Executive Producer
Bill Marinella

Bill Marinella

Extras Casting
Sascha Alonso-Brilliant

Sascha Alonso-Brilliant

Extras Casting
Lee Ann Harvey

Lee Ann Harvey

Extras Casting Assistant
Maryellen Aviano

Maryellen Aviano

Extras Casting Coordinator
Janine Schiro

Janine Schiro

First Assistant Accountant
David Krudis

David Krudis

Payroll Accountant
Michael Bay

Michael Bay

Producent
Ian Bryce

Ian Bryce

Producent
Donald De Line

Donald De Line

Producent
Denise Morgan McGrath

Denise Morgan McGrath

Production Accountant
Jorge Luis German

Jorge Luis German

Production Assistant
Reynaldo Rodriguez

Reynaldo Rodriguez

Production Assistant
Hendricksen Armand

Hendricksen Armand

Production Assistant
Tim Granlund

Tim Granlund

Production Assistant
Ash Harris

Ash Harris

Production Assistant
Verner Maldonado

Verner Maldonado

Production Assistant
Trevor Martin

Trevor Martin

Production Assistant
Edward Messon

Edward Messon

Production Assistant
Dan Ollman

Dan Ollman

Production Assistant
Michael Valverde

Michael Valverde

Production Assistant
Robert Vickers

Robert Vickers

Production Assistant
Nicole Ziobro

Nicole Ziobro

Production Assistant
Frank Sicoli

Frank Sicoli

Production Consultant
Natalie Angel

Natalie Angel

Production Coordinator
Nancy Molimis

Nancy Molimis

Production Secretary
Mariam Yacoub

Mariam Yacoub

Production Secretary
Daren Hicks

Daren Hicks

Production Supervisor
Caroline Miller

Caroline Miller

Second Assistant Accountant
Julie Ann Grasso

Julie Ann Grasso

Second Assistant Accountant
Vicki Pearlman

Vicki Pearlman

Second Assistant Accountant
Greg Nye

Greg Nye

Travel Coordinator
Allison Fitzer Voss

Allison Fitzer Voss

Travel Coordinator

Geluid

Tim Hoogenakker

Tim Hoogenakker

ADR Mixer
Michael Miller

Michael Miller

ADR Mixer
Judah Getz

Judah Getz

ADR Mixer
Evan Daum

Evan Daum

ADR Mixer
Fredrick Cuevas

Fredrick Cuevas

ADR Recordist
Reagan Mendoza

Reagan Mendoza

ADR Recordist
Kyle D. Krajewski

Kyle D. Krajewski

ADR Recordist
David Bach

David Bach

ADR Supervisor
Joel Erickson

Joel Erickson

Assistant Sound Editor
Lori Castro

Lori Castro

Assistant Sound Engineer
Kevin Cerchiai

Kevin Cerchiai

Boom Operator
Michael Schmidt

Michael Schmidt

Boom Operator
Ralph Osborn

Ralph Osborn

Dialogue Editor
John T. Cucci

John T. Cucci

Foley Artist
Alicia Stevenson

Alicia Stevenson

Foley Artist
Dawn Lunsford

Dawn Lunsford

Foley Artist
Dan O'Connell

Dan O'Connell

Foley Artist
Scott Curtis

Scott Curtis

Foley Mixer
Richard Duarte

Richard Duarte

Foley Mixer
Blake Collins

Blake Collins

Foley Mixer
John Guentner

John Guentner

Foley Mixer
Steve Jablonsky

Steve Jablonsky

Original Music Composer
David Husby

David Husby

Production Sound Mixer
Erik Aadahl

Erik Aadahl

Sound Designer
Ethan van der Ryn

Ethan van der Ryn

Sound Designer
Greg ten Bosch

Greg ten Bosch

Sound Effects Editor
P.K. Hooker

P.K. Hooker

Sound Effects Editor
Scott Millan

Scott Millan

Sound Re-Recording Mixer
Greg P. Russell

Greg P. Russell

Sound Re-Recording Mixer
Jeffrey J. Haboush

Jeffrey J. Haboush

Sound Re-Recording Mixer

Speciale effecten

Jon Alexander

Jon Alexander

Compositing Supervisor
Martin Larrivée

Martin Larrivée

Digital Compositor
Loïc Beguel

Loïc Beguel

Digital Compositor
Vincent Dudouet

Vincent Dudouet

Digital Compositor
John Frazier

John Frazier

Special Effects Supervisor
Nancy Lamontagne

Nancy Lamontagne

Visual Effects Coordinator
Tolly Swallow

Tolly Swallow

Visual Effects Producent
Michael Lichtenstein

Michael Lichtenstein

Visual Effects Production Assistant
Marianne Roberge

Marianne Roberge

Visual Effects Production Assistant
Eric Larivee

Eric Larivee

Visual Effects Production Assistant
Laura Moore

Laura Moore

Visual Effects Production Manager
Pablo Helman

Pablo Helman

Visual Effects Supervisor