• 17.117 nieuwsartikelen
  • 181.833 films
  • 12.551 series
  • 34.702 seizoenen
  • 654.790 acteurs
  • 200.305 gebruikers
  • 9.455.603 stemmen
Avatar
 
banner banner

Tsukamoto Zukan (2003)

Documentaire | 53 minuten
2,88 4 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 53 minuten

Alternatieve titels: Basic Tsukamoto / 塚本図鑑

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Masahiro Muramatsu

Met onder meer: Shin'ya Tsukamoto en Mikako Ichikawa

IMDb beoordeling: 6,7 (56)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Tsukamoto Zukan

Interview met cult-regisseur Shinya Tsukamoto, waarin hij zo precies mogelijk uitlegt hoe een film er volgens hem uit moet zien, en hoe en waarom hij begon met het maken van cinema. Hij vertelt ook over zijn ervaringen in films van andere regisseurs, zoals die van Takashi Miike. Het interview bevat zeldzame beelden van Tsukamoto's films die nooit een release hebben gehad zoals "The Adventure of Denchu Kozo", zijn tv-commercials en live shows in het Kaijyu Theater in Tokio.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87687 berichten
  • 13049 stemmen

Tja.

Wie niet van Tsukamoto houdt of niet in hem geïnteresseerd is moet absoluut niet aan deze docu beginnen. Volgens mij wordt er ook niet al te veel gezegd waardoor je Tsuka ineens wel zou gaan appreciëren.

Erg leuk de beelden van de films voor Tetsuo, vooral die 8mm projecten. Niet meteen mooie cinema, maar wel leuk om te zien als fan van Tsukamoto. Ook een mooi moment wanneer Tsuka z'n rol in de overwinning van Hana-bi downplayed. Vanuit andere kanalen wordt z'n invloed toch iets dikker in de verf gezet.

Leuk dat z'n films één voor één voorbijkomen, ook wel tof om een kort overzichtje te krijgen van z'n acteerwerk, maar verder is het een weinig filmische docu die zich vooral richt op het informatieve.

Leuk voor de fans dus, anderen moeten absoluut geen moeite doen.

2.5*