• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.970 gebruikers
  • 9.370.271 stemmen
Avatar
 
banner banner

Watch Out (2008)

Drama / Horror | 89 minuten
2,25 4 stemmen

Genre: Drama / Horror

Speelduur: 89 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Steve Balderson

Met onder meer: Matt Riddlehoover, Amy Kelly en Peter Stickles

IMDb beoordeling: 4,1 (324)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Watch Out

"Desire is hatred."

Een man wordt letterlijk verliefd op zichzelf in deze morbide shocker, gebaseerd op het boek van Dr. Joseph Suglia. Jonathan Barrows is een knappe man. Hij kan letterlijk iedere vrouw (of zelfs man) krijgen die hij maar wil. Het probleem is alleen, Jonathan wil helemaal niemand om zijn leven mee te delen, behalve zichzelf! Hij leeft om anderen af te wijzen en brengt de nachten door met een opblaaspop die sprekend op hem zelf lijkt. Als hij een van de meest populaire pop-diva's ooit vermoordt, dreigt zijn narcisme hem volledig te verorberen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Jonathan Barrows

Margaret / The Pop Star

Mandy - the Translucent Woman

The Desk Clerk

Miss Grimmlager

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Intrigerende, bizarre, afwijkende, enigszins perverse en shockerende, zogenaamde cultfilm (karakterstudie) over een man die ontdekt dat hij niet van vrouwen houdt, noch van mannen en daarom vrijt met een opblaaspop met zijn eigen beeltenis daarop geplakt (autoseksueel). Het moeten de fantasieën van de regisseur zelf zijn. Doordat er geen verhaallijn te ontdekken valt, laat staan een plot, was deze productie, ondanks de zwarte humor, voor mij niet gemakkelijk om naar te kijken. Je zou het psychoseksueel surrealisme kunnen noemen met vanzelfsprekend de nodige naaktscènes.