• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.537 acteurs
  • 199.088 gebruikers
  • 9.376.795 stemmen
Avatar
 
banner banner

Kill 'em All (2012)

Actie | 91 minuten
2,08 45 stemmen

Genre: Actie

Speelduur: 91 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Raimund Huber

Met onder meer: Johnny Messner, Joe Lewis en Ammara Siripong

IMDb beoordeling: 4,5 (1.563)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Kill 'em All

"I'm going to hell when I die"

Een aantal internationale huurmoordenaars is gevangen genomen en opgesloten in een hightech bunker die bekend staat als de "Moordkamer". Om vrij te komen uit deze betonnen hel moeten ze met elkaar duelleren, het opnemen tegen dodelijke ninja's en de strijd aangaan met bendes van gemaskerde maniakken. Wanneer ze dit alles overleven moeten ze het opnemen tegen Snakehead, een gestoorde moordenaar die zich door niemand laat tegenhouden om ze allemaal te vermoorden.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van DonOswaldo

DonOswaldo

  • 6430 berichten
  • 1931 stemmen

Tja, wat heeft deze film nou te bieden. Actie, actie, actie. Ohja en nog wat actie. Daarbuiten valt er weinig uit de film te halen, vooral het acteerwerk is vaak gewoon slecht. Maar goed dat terzijde, ook de actie zelf mocht vaak wat flitsender en de sound effects wat beter. Uiteindelijk niet een actiefilm die écht verveelt, maar wel eentje die je gerust kan overslaan.

2,5*


avatar van Shinobi

Shinobi

  • 4305 berichten
  • 2551 stemmen

"Comply or die."

Tja, voor het minieme verhaaltje hoef je Kill 'em All echt niet te kijken. Al worden de personages in het begin wel even kort geïntroduceerd hoe ze te werk gaan tijdens een 'hit'. Voor de rest is het eigenlijk erg low budget gehouden door ze in één kamer op te sluiten en voor een groot gedeelte speelt de film zich daar af. Daarnaast hoef je deze film ook niet te kijken voor de acteerprestaties, want die zijn wel erg amateuristisch te noemen en misschien druk ik me dan nog licht uit. Het had iets beter gewerkt als de acteurs in hun moedertaal spraken. Wel vond ik Tim Man als The Kid nog enigszins goed overkomen.

De film moet het meer hebben van de vechtscènes, die zowat non-stop lijken te zijn. Alles wordt wel met een gevecht opgelost en ik had daar helemaal geen probleem mee. Het mocht hier en daar wel iets flitsender, maar over het algemeen zat het best aardig in elkaar.

Al met al een redelijke martial arts film om eens gezien te hebben, maar weet wel waar je aan begint mocht je een diepgaand verhaal met goed acteerwerk verwachten.

Kleine 2,5 sterren.


avatar van Kondoro

Kondoro

  • 11521 berichten
  • 2865 stemmen

Kill 'em All ???

Wat een film... Leuk.. Maar ook weer verveeld..

Ik heb wel en niet genoten van de film.

In het begin dacht ik echt "DAFAQ"

Want het begint gelijk al met vechten vechten vechten...

Dan heb je daarbij ook nog eens geen "goede" verhaallijn..

Dan heb je het Acteer werk...

Als we hierover beginnen zijn we over 10 minuten nog niet klaar .. Want dat was gewoon bagger.

Sommige mensen konden nog wel lekker vechten dat waren er 2 tot 3. Niet meer!

Ik vond het een ochtend vullende film,

Maar ik zou hem niet snel aanraden!

2.5