• 15.746 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.338 stemmen
Avatar
 
banner banner

InSearchOf (2009)

Drama | 102 minuten
3,12 4 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 102 minuten

Alternatieve titel: In Search of Sex

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Zeke Zelker

Met onder meer: Michael Rady en Keith Nobbs

IMDb beoordeling: 5,8 (302)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot InSearchOf

"We all have choices."

De film volgt tien personen die seks gebruiken om iets in het leven gedaan te krijgen. Dave begint een bedrijf met als enige reden dat hij op deze manier zich het leven kan veroorloven waaraan zijn vriendin gewend is. Lauren bedriegt haar man met haar zielsverwant en haar zoon Jack gebruikt zijn geld om de mensen die van hem houden te manipuleren. Andy, een American footballspeler op een high school, wordt door zijn ploeggenoten onder druk gezet om af te rekenen met zijn seksuele begeertes.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Het pluspunt is dat de veelal boeiende verhalen over herkenbare personen gaan, dat de voor Amerikaanse begrippen vooruitstrevende film kundig geregisseerd is en dat er uitstekende acteurs in spelen. Een minpunt is dat de regisseur duidelijk een jaar nodig gehad om de film te schieten want de verschillende jaargetijden zijn herkenbaar en dat komt de logistiek van de film niet ten goede.