• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.146 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.196 acteurs
  • 199.047 gebruikers
  • 9.373.722 stemmen
Avatar
 
banner banner

Basta Che Non Si Sappia in Giro!... (1976)

Komedie | 100 minuten
-
Nog geen stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 100 minuten

Oorsprong: Italië

Geregisseerd door: Luigi Comencini, Nanni Loy en Luigi Magni

Met onder meer: Nino Manfredi, Monica Vitti en Johnny Dorelli

IMDb beoordeling: 5,9 (133)

Gesproken taal: Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Basta Che Non Si Sappia in Giro!...

Een drieluik van erotisch getinte komedies. Het eerste verhaal, “La Maccina dell'Amore”, gaat over een typiste die een pornoscript moet uittikken en zich identificeert met de hoofdrol uit het scenario. In deel twee, “Il Superiore”, protesteren gevangenen tegen het gebrek aan vrouwen. In het finaal segment “L'Equivoco” ziet een manager een verkoopstertje aan voor een prostituee.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Enzo Lucarelli / Paolo Gallizzi

Amanda / Lia

Antonio Bormioli

Il Direttore del carcere

Il carcerato mediatore

La proprietaria della copisteria

Una dattilografa

Il maresciallo delle guardie carcerarie

Il capitano dei carabinieri

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van pippo il buffone

pippo il buffone

  • 2745 berichten
  • 0 stemmen

Nog geen stemmen voor een episodenfilm met Dorelli, Manfredi en Vitti door Comencini, Loy en Magni?
Het eerste deel van Loy gaat over Dorelli , een schrijver van driestuiverromannetjes- zeker geen porno- die zo'n vodje tot script wil bewerken, hij huurt hiervoor secretaresse Vitti in om de boel uit te tikken. De witten boordenproletarische Vitti, ongelukkig vrijgezel en eenzaam in de grootstad, identificeert zich niet alleen met de heldin, maar identificeert Dorelli met de held, met alle gevolgen van dien..ontstaat hier wellicht een romance? Zoals u ziet wordt hier een de neo-realisten zo dierbaar archetype- dat van de uitgebuite typiste- weer opgevist, niet verwonderlijk gezien de scenaristen Age/Scarpelli.
In het tweede deel van Magni worden we geconfronteerd met zowel de gay als de red scare uit de seventies, waarin het leek alsof er vooral in de verdorven grootsteden geen donker holletje of gaatje meer te vinden was waar je geen homo of terrorist kon aantreffen, en de brave burgers smeekten de autoriteiten om deze vreselijke plaag te beeindigen.
Misschien te laat voor cipier Manfredi, die hier dreigt te worden gesodomiseerd en dus eerloos gemaakt door sexueel uitgehongerde terroristen, onder wie we oa. Mezzogiorno herkennen. Banfi speelt hier de gevangenisdirecteur.
Het derde deel was het grappigst en gaat over de kansloze single Manfredi die thuis niets beter weet dan modelscheepjes te bouwen en af en toe een hoertje te bestellen. Soms bezoekt hij de bibliotheek en neemt geleende boeken nooit terug, zodat ze daar de al even eenzame en kansloze bibliothecaresse Vitti- hier uitgerust met dikke jampotglazen- sturen om hem tot de orde te roepen.
U raadt het al: Vitti belt bij Manfredi aan op het moment dat hij net zijn bestelde hoertje verwachtte...wat dan aanleiding is tot allerlei hilarische situaties, zeker de moeite om te zien.