• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.969 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.997 acteurs
  • 198.990 gebruikers
  • 9.371.015 stemmen
Avatar
 
banner banner

Hamoni (2010)

Drama | 115 minuten
4,75 4 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 115 minuten

Alternatieve titels: Harmony / 하모니

Oorsprong: Zuid-Korea

Geregisseerd door: Dae-gyu Kang

Met onder meer: Yunjin Kim

IMDb beoordeling: 7,5 (918)

Gesproken taal: Koreaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Hamoni

"The loudest Harmony from the most humble place."

Moon Ok (Mun-hee Na) was professor op het conservatorium, maar zit nu tien jaar in de cel wegens het vermoorden van haar handtastelijke man. In de gevangenis ontmoet ze de jonge Jeong-hye (Yunjin Kim), die ook haar man ombracht. Ze was toen echter zwanger en heeft inmiddels een baby gekregen achter de tralies. Volgens de Koreaanse wet moet ze nu, achttien maanden later, het kind opgeven ter adoptie. Jeong-hye vormt een gevangeniskoor, met Moon Ok als dirigente en krijgt van de gevangenisdirecteur de belofte dat ze één dag met haar baby mag doorbrengen als het koor een succes wordt.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Jeong-hye Hong

Section Chief Bang

Na-yeong Gong

Kim Moon-ok

Prison Warden

Yeon-sil Kang

Newborn Min-wu

Yu-mi Kang

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23436 berichten
  • 76920 stemmen

De film begint als een luchtige gevangenis film om langszaam maar zeker meer de drama kant op te gaan.

Op sommige momenten kun je het moeilijk droog houden in deze Koreaanse top productie.

De ster van de film Yunjin Kim (uit de tv-serie Lost) zet een geweldige rol neer als de moeder Jeong-hye ook Mun-hee Na als de oudere vrouw in het cellenblok is prima als Moon Ok, kortom een aanrader!


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Een dijk van een film. Een ontroerende roller coaster over de voor- en vooral tegenspoed van een groep vrouwen in een vrouwengevangenis. De film begint vrij luchtig, maar krijgt gaandeweg een meer serieuze ondertoon om uiteindelijk emotioneel te eindigen. De nadruk ligt op de groeiende camaraderie van de vrouwen, die van binnen niet zo stoer zijn als ze van buiten lijken.

Magnifieke hoofdrol van Moon-hee Na als de dirigent die op haar executie zit te wachten. De uitvoering van “Danny Boy” is allicht niet de beste die ik ken, maar in deze context wel de meest emotionele.

Aanbevolen voor de liefhebbers van regelrechte tranentrekkers.


avatar van soom

soom

  • 24919 berichten
  • 2751 stemmen

BBarbie schreef:

Een dijk van een film. Aanbevolen voor de liefhebbers van regelrechte tranentrekkers.

Dit zegt precies hoe ik erover denk.. Bedankt dus BBarbie!