• 15.794 nieuwsartikelen
  • 178.172 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.351 acteurs
  • 199.058 gebruikers
  • 9.374.524 stemmen
Avatar
 
banner banner

Silent Night, Zombie Night (2009)

Horror | 83 minuten
0,83 6 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 83 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Sean Cain

Met onder meer: Vernon Wells, Felissa Rose en Lew Temple

IMDb beoordeling: 4,0 (876)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Silent Night, Zombie Night

"This Christmas, you are the holiday feast"

Een week voor kerstmis breekt er een zombievirus uit onder de burgers van Los Angeles. Frank Talbot, een politieofficier die net gebroken heeft met zijn vrouw en partner, komt samen met hen vast te zitten in een appartement. Als de dood dichtbij komt doet er zich echter nog een ander probleem voor; het blijkt dat beide heren van dezelfde vrouw houden.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3630 stemmen

Oh my GOOOOD. Kill me, kill me now.

Hoe heb ik dit kunnen kijken? Ik dacht ; oh leuk, weer een titel die ik langs zie komen @ jeroentjuhhhh's (ik weet niet hoeveel h's, geen zin om op te zoeken) Twitter, maar jezus, de volgende keer als ik denk een briljante film te hebben gevonden (de titel klinkt leuk!) zal ik eerst even op zijn review klikken, en ook daadwerkelijk LEZEN. Plaatjes staren deden we in groep 2, ik moet het me echt afleren.

Enfin. Drama. Huilen met de pet op. Dikke ellende. Die woorden schoten in mijn hoofd en bleven elkaar afwisselen. Dit was toch werkelijk echt troep? Niet eens leuke troep. Er kon zelfs geen magere 'haha' vanaf. Helemaal niks. Acteerwerk was om jeuk van te krijgen, ik begon halverwege een ontiegelijke gaapbui te onderdrukken en op een gegeven moment lag ik maar naar mijn hond te staren die nachtmerries had dan naar de film. Geen wonder dat dat beest nare dromen krijgt als zo'n film opstaat, je zou voor minder.

Nee, snel vergeten. Prul. Bah.

Edit: He, wacht es even... nu zit ik Jeroen wel te beschuldigen dat hij mij dit drama onbewust aangedaan heeft, maar begin nu wel sterk te twijfelen of hij dat wel was of een andere horrorliefhebber... ach ja, het is makkelijker om hem de schuld te geven dan om zelf toe te geven dat ik aan zelfkwelling doe.