• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.972 gebruikers
  • 9.370.316 stemmen
Avatar
 
banner banner

Samurai Purinsesu: Gedô-hime (2009)

Horror / Komedie | 82 minuten
2,43 28 stemmen

Genre: Horror / Komedie

Speelduur: 82 minuten

Alternatieve titels: Samurai Princess / Samurai Princess: Devil Princess / Gaijinsploitation 2 / サムライプリンセス 外道姫

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Kengo Kaji

Met onder meer: Aino Kishi, Dai Mizuno en Mitsuru Karahashi

IMDb beoordeling: 4,3 (978)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Samurai Purinsesu: Gedô-hime

"A new samurai is born."

Ten tijde van de samoerai leven mensen samen met gemechaniseerde poppen. Deze poppen beginnen zich echter tegen de mens te keren. Om de mensheid te beschermen maakt Kyoraku, een geschifte professor, de ultieme en onverwoestbare vechtmachine in de vorm van een sexy samoerai krijgster: de Samoerai Prinses.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87592 berichten
  • 12835 stemmen

Voor de mensen die het hele Machine Girl - Tokyo Gore Police verhalen, de volgende om naar uit te kijken.

Al lijkt de film iets meer weg te hebben van Versus.


avatar van Martin Van K

Martin Van K

  • 9050 berichten
  • 4553 stemmen

De film krijgt een Nederlandstalige release door Filmfreak distributie. Eentje om naar uit te kijken!


avatar van Erwinner

Erwinner

  • 33715 berichten
  • 3079 stemmen

Okt-Nov. op Shock DVD.

Dolby 2.0 Beeld 16:9


avatar van Goto

Goto

  • 1736 berichten
  • 0 stemmen

Erwinner schreef:

Okt-Nov. op Shock DVD.

Dolby 2.0 Beeld 16:9

Gaaf, wou hem eigenlijk al bij amazon bestellen maar dan wacht ik nog wel even af.

Trailer ziet er erg leuk uit, al had er wel iets meer aandacht aan de belichting geschonken mogen worden.


avatar van Cyberator

Cyberator

  • 214 berichten
  • 253 stemmen

3 voor 25 actie in Freerecordshop.

zo snel mogelijk zien


avatar van $pecial

$pecial

  • 1147 berichten
  • 553 stemmen

Dit weekend ga ik deze zeker kijken! Ben best benieuwd.


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Heerlijke ''j-sploitation'' b-film smerigheid.

Alles wat ik er van had verwacht, de gore is weer adembenemend vet, ziet er ontzettend goed uit, daarnaast is het verhaal ook best tof.

Alleen nam dat verhaal af en toe de overhand, iets wat voor mijn gevoel in een TGP (Tokyo gore police) niet het geval was.

Nog een verschil, een duidelijk verschil, is de speelduur.

Hier is het slechts 80minuten waar het in TGP 110minuten waren.

De 80minuten zijn goed gevuld met genoeg actie en sterke gore momenten, maar in mijn optiek komt het nergens echt in de buurt van een TGP, maar op het niveau van een ''Machine girl'' zit het absoluut. Ik mis een beetje de vreemde creaturen, die zijn er nog steeds maar op 1 wezen na vond ik het weinig verassend.

Al met al wel echt geweldig weer, ontzettend genoten en kan niet wachten om meer te zien van dit fantastische sub genre!

4*


avatar van Noodless

Noodless

  • 10040 berichten
  • 6176 stemmen

Ha, dat is goed nieuws. Ik heb hem al een paar weken in de kast liggen en nog niet gezien. TGP trouwens ook niet, maar wel Machine Girl en die vond ik al goed. Dus dat belooft


avatar van gorelover

gorelover

  • 487 berichten
  • 278 stemmen

heerlijk dit soort films.

tgp, machine girl.

meer, ik wil meer.

ga deze vanavond kijken, kan niet wachten.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87592 berichten
  • 12835 stemmen

Had beter gemoeten.

Wat mij betreft kan de film niet wedijveren met The Machine Girl en Tokyo Gore Police.

Er zitten genoeg leuke dingen in, maar visueel blijft het toch wat achter. Soms ziet het er allemaal té goedkoop uit. Ook de montage en het camera werk is bij momenten best slecht.

Bij The Machine Girl werd dit nog opgevangen door compleet maffe details, ook die missen hier een beetje. Ze zijn er wel, maar erg spaarzaam en soms ook gewoon herbruik. Doet weinig af aan de bij momenten erg leuke goor en weirdness, maar dit soort films vereist toch een maatje meer.

Verhaal was povertjes, zeker de intro zit erg slecht in elkaar. Verder niet zo belangrijk, maar ietwat minder flashbacks en dramatische momenten, zeker als het stylistisch al niet helemaal loopt.

Resten wél 80 erg vlotte minuten met lekker veel over-the-top gore, wat uberweirde zaken en pulp/cult potentieel van hier tot in Tokyo. Voor de liefhebber zeker een leuk tussendoortje, maar het betere werk zit toch elders.

3.0*


avatar van scorpie

scorpie

  • 7 berichten
  • 5 stemmen

sorry, maar echt te erg voor woorden, zelfs één ster is hier nog teveel voor....

Maar voor de liefhebber van dit genre en veel goor is hij denk ik wel te doen, ik heb hem niet eens af kunnen kijken, na een uurtje had ik genoeg geleden.


avatar van DonOswaldo

DonOswaldo

  • 6430 berichten
  • 1931 stemmen

Leuk weer!

Zoals gezegd niet even sterk als 'genre'-genoten als TGP (daarvoor is het middenstuk toch niet entertainend genoeg voor), maar desondanks weer vermakelijke gore-fantasie en een killer introductie. 3,5*


avatar van metterijks

metterijks

  • 73 berichten
  • 65 stemmen

wederom emmers met bloed en scheepsladingen met afgehakte ledematen. Ik vond deze film heel erg vermakelijk, en er zat ook nog eens een aardig verhaal in. ikben in korte tijd een behoorlijke liefhebber van dit genre geworden. Wel vond ik deze iets minder dan machine girl. 3,5


avatar van dominion

dominion

  • 4062 berichten
  • 0 stemmen

Slechtste J-Sploitation.

En dat licht ook helemaal niet aan mij want J-Sploitation behoort ook tot een van mijn favoriete genres.

Ik vond er echt niet veel aan terwijl er weer genoeg bloedfontijntjes en Japanse style gore in zit.

Vond het verhaal ook echt zo gigantisch flauw en het gaat ook echt helemaal nergens over.

Hier proberen ze ook grappig te doen en dat werkt dus ook voor geen meter.

Want vaak als ik Japanse Splatters kijk is het grappig omdat ze serieus proberen te doen maar dit was echt totaal niet grappig.

Dus ik zal hem dan nog wel een kijkbeurt geven om Jeroen een plezier te doen.

Maar nu houdt ik het op een 1,5.

1,5


avatar van Noodless

Noodless

  • 10040 berichten
  • 6176 stemmen

Kan totaal niet wedijveren met bv. The Machine Girl en TGP !

Visueel is het toch heel wat minder en het verhaaltje draait om niks. Ook de flashbacks stoorden hier enorm. Naar het einde toe wordt het wat beter met een paar maffe bloederige scènes.

Een zwakke J-Sploitation. 4/10


avatar van Vascago

Vascago

  • 4798 berichten
  • 3592 stemmen

Matige J-Sploitation. Vond vooral de humor dit keer een stuk minder dan in werkjes als TGP en Mutant Girls Squad. Ook veel minder maffe creaties en inderdaad ook visueel komt het er totaal niet in de buurt. Jammer, had hier toch een stuk meer van verwacht.


avatar van Richard_Voorhees

Richard_Voorhees

  • 2311 berichten
  • 2135 stemmen

Redelijk, maar ook ik vind deze film toch een stuk minder plezant dan TMG, TGP, MGS en Vampire Girl vs. Frankenstein Girl. Apart, gezien de film haast het kortste duurt van de vier genoemde voorbeelden.
Visueel ziet het er soms niet zo fraai uit. De setting in het bos lijkt helaas ook niet zo te werken. Neem daar nog eens een onnodig lang uitgerekte seksueel getinte droom bij en monsters en mutanten die nergens het niveau weten te halen van de eerder genoemde voorbeelden.
Het splatter gehalte valt ietwat tegen, al kunnen we hier en daar toch weer genieten van de nodige hoeveelheid bloed, enz.
Het aparte is dat door de serieuze ondertoon (vooral veroorzaakt door de motieven van de hoofdpersonages om wraak te willen nemen) de humor een stuk minder goed overkomt.
De film heeft zo zijn momenten, maar weet helaas niet het heerlijke kolder niveau te bereiken dan een aantal andere genregenoten. Toch in vergelijking met een film als Zankoku Hanten en Reipu Zonbi toch weer een stuk beter. Een film die wat in het midden hangt.


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7580 berichten
  • 7489 stemmen

Leuk om een keertje gezien te hebben.