• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.917 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.972 gebruikers
  • 9.370.299 stemmen
Avatar
 
banner banner

Sorasoi (2008)

Komedie / Mockumentary | 88 minuten
3,38 4 stemmen

Genre: Komedie / Mockumentary

Speelduur: 88 minuten

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Katsuhito Ishii, Shunichiro Miki en Yûka Ohsumi

Met onder meer: Sota Aoyama, Ryu Morioka en Fumi Nikaido

IMDb beoordeling: 4,1 (43)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Sorasoi

Deze mockumentary volgt een groep college-studenten die verblijft in een jeugdherberg dichtbij het strand om hun dansroutine te oefenen. Spoedig zullen ze meedoen aan een grote danscompetitie.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Chuck Taylor

Chuck Taylor

  • 1269 berichten
  • 1953 stemmen

Had geen idee wat mockumentary betekende, nu wel.


avatar van kinjutsu

kinjutsu

  • 1549 berichten
  • 2582 stemmen

De nieuwe Katsuhito Ishii. Ben er achtergekomen dat dat hij deel uit maakt van de NIce Rainbow crew. Nog drie andere regisseurs en een hoop acteurs maken hier deel van uit. Wist ik niet... jullie wel misschien

http://www.nicerainbow.com/

Nice Rainbow Myspace


avatar van danuz

danuz

  • 12935 berichten
  • 0 stemmen

Ik wist het ook niet, is verder ook haast niks van te vinden (of ik mocht verkeerd en niet intens genoeg zoeken natuurlijk). Ziet er trouwens weer fijn uit (Yama no Anata ook), hopelijk weer even gezapig en fijn als Cha no Aji.


avatar van gotti

gotti

  • 14075 berichten
  • 5883 stemmen

Van het weekend op de Berlinale gezien, in aanwezigheid van alle leuke Japanse meisjes van de cast die een leuk dansje aan het einde van de film deden, dat uiteraard door mij is gedocumenteerd.

Maar de film:

Erg geestig en grappig met veel typische Japanse humor, groteske personen en situaties en kleine, koddige vondsten. Het enige nadeel -waar ik me overigens het minste aan stoorde van de mensen met wie ik was- de film behoorlijk lelijk gedraaid is. En met lelijk bedoel ik vele lelijke kaders met weinig gevoel voor licht en veelal onscherp. Erg jammer, bij een verder geestige film waarvan overigens ook het verhaaltje wel vrij dun van was. Dit is de film echter snel vergeven, omdat het met heel de liefde en de lol waarmee de film gemaakt is van de film er van af druipt.

En leuke Japanse meisjes die een snoezig dansje voor een hele zaal doen is sowieso goud waard...

3,5*


avatar van kinjutsu

kinjutsu

  • 1549 berichten
  • 2582 stemmen

gotti schreef:

Van het weekend op de Berlinale gezien, in aanwezigheid van alle leuke Japanse meisjes van de cast die een leuk dansje aan het einde van de film deden, dat uiteraard door mij is gedocumenteerd.

Haha, YouTube?


avatar van Koert

Koert

  • 251 berichten
  • 2660 stemmen

Is deze film überhaupt ergens uitgebracht?