• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.968 gebruikers
  • 9.370.264 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Love of Sunya (1927)

Drama | 78 minuten
3,30 5 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 78 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Albert Parker

Met onder meer: Gloria Swanson, John Boles en Pauline Garon

IMDb beoordeling: 6,3 (853)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Love of Sunya

In het oude Egypte heeft een wrede priester een maagd tot zelfmoord gedwongen. In een reïncarnatie in de huidige wereld, moet de priester zichzelf redden door de maagd, nu de zingende studente Sunya, opnieuw te vinden en te helpen. Sunya zelf heeft zo haar eigen problemen. Moet ze naar Europa reizen om opera te zingen of naar Zuid-Amerika gaan met haar verloofde Paul of haar vader van de financiële ondergang redden? De priester toont haar de toekomst voor elk van de drie paden die ze kan bewandelen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Sunya Ashling

Paul Judson

Louis Anthony

Robert Goring

The Outcast

Henri Picard

Ted Morgan (as Ivan B. Lebedeff)

Asa Ashling

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Dutchfan

Dutchfan

  • 1576 berichten
  • 754 stemmen

Eerste film van Gloria Swanson's eigen productieteam had een grootse premiere in Hollywood en kreeg een staande ovatie na vertoning.

Toch was de film bij het grote publiek geen groot succes en later gaf Swanson toe dat ze het eigenlijk een "vreselijke" film vond.

Ik ben het niet met Swanson eens : "The Love of Sunya" is een hele aardige film waarin Swanson voor drie keuze's in het leven komt te staan : Gaat ze trouwen met haar grote liefde, tegen de wil van haar vader?Of trouwt ze met de man die haar vader voor haar heeft uitgezocht, de schatrijke,maar onbetrouwbare Goring?Of gaat ze naar Parijs om daar carriere te maken als opera-zangeres?

Een geheimzinnige voorbijganger laat haar in een soort van glazen edelsteen zien wat elk van haar beslissingen voor gevolgen heeft.

Drie verhalen in 1 dus eigenlijk,maar goed gedaan.

Een van de eerste films van acteur John Boles, die later een grotere ster werd in de sprekende films.