• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.041 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 198.999 gebruikers
  • 9.371.676 stemmen
Avatar
 
banner banner

Maiko Haaaan!!! (2007)

Komedie | 120 minuten
3,40 5 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 120 minuten

Alternatieve titel: 舞妓Haaaan!!!

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Nobuo Mizuta

Met onder meer: Sadawo Abe en Kô Shibasaki

IMDb beoordeling: 6,2 (617)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Maiko Haaaan!!!

Onizuka is een geobsedeerde maiko (pupil van een geisha) liefhebber. Zijn droom is om in Kyoto het geisha huis te bezoeken. Echter is toegang niet zo maar toegestaan, dus hij heeft er alles voor om zijn droom waar te maken.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Kimihiko Onizuka

Fujiko Osawa

Kiichiro Naito

(Sister) Komako (Geisha)

Koume (Geisha)

Mamefuku (Geisha)

Suzuki Taikai (President of Suzuya Ramen)

Student on field trip (cameo)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van J.T.O

J.T.O

  • 791 berichten
  • 1048 stemmen

Maiko haaaan!!! is een Japanse komedie van de bovenste plank. De uitwerking van het genre komedie is dusdanig zo dat het toegankelijk is voor iedereen. Zelfs voor de mensen die niets hebben met geisha’s zal deze film hun niet teleurstellen. In de komedie zit namelijk zoveel energie in verstopt dat je eigenlijk wel hoopt dat er meer van zulke films op markt zijn. Het is een beetje vergelijkbaar met de oude actiefilms uit HK, waar diezelfde energie in de actieprestaties zijn terug te vinden, maar nu dan in een ander jasje namelijk komedie. De film is voortreffelijk grappig


avatar van kinjutsu

kinjutsu

  • 1549 berichten
  • 2582 stemmen

De protagonist en zijn manier van acteren zijn uitermate tergend. Ik vond zijn tegenstander Shin'ichi Tsutsumi wel een geslaagde rol neerzetten.

2*


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12839 stemmen

Fijn.

Inderdaad veel energie, verder redelijk episodisch waardoor de rek er redelijk in blijft. Toch blijf ik me wel afvragen waarom een film als deze tot 120 minuten gerekt moet worden. 90 minuten volstaat voor een simpele comedie als Maiko Haaaan!!!, die extra 30 minuten doen de film eigenlijk geen goed.

Verder ook jammer dat het geheel zo goedkoop oogt. Vaak lelijk camerawerk en kale settings. Het functionele camerawerk is vaak wel grappig, maar het had allemaal best wat meer mogen zijn, nu lijkt het vaak teveel op een verdwaalde TV Special.

Abe doet het goed in z'n rol, maar het is het blije weerzien met Tsutsumi dat vooral zal bijblijven. Wat een heerlijke acteur toch. De rest van de cast doet het ook naar behoren, al moet je wel van deze nogal overdreven stijl van acteren houden. Erg naturel is het namelijk niet echt.

Al bij al een leuke comedie dus, met genoeg frisse scenes en leuke grappen, die jammer genoeg niet fijn genoeg is afgewerkt en zeker een half uurtje korter had gemogen. Niet dat alle extra minuten vervelend zijn, maar het brengt ook niet meteen een meerwaarde.

3.5*