• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.066 acteurs
  • 199.012 gebruikers
  • 9.372.301 stemmen
Avatar
 
banner banner

Sally, Irene and Mary (1938)

Komedie | 86 minuten
4,00 1 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 86 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: William A. Seiter

Met onder meer: Alice Faye, Joan Davis en Marjorie Weaver

IMDb beoordeling: 6,2 (141)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Sally, Irene and Mary

"1938's SHOW of SHOWS!"

Sally, Irene en Mary werken als manicure. Ze hopen alle drie ooit een succesvolle carrière op Broadway te krijgen. Als Mary een ferryboot erft, besluiten de dames deze om te bouwen tot een club. Al snel wordt dit een succes en genieten de vrouwen met volle teugen van alle aandacht.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Sally Day

Tommy Reynolds

Mary Stevens

Gabby Green

Jefferson Twitchel

Irene Keene

Joyce Taylor

Ship's Captain

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Dutchfan

Dutchfan

  • 1576 berichten
  • 754 stemmen

Deze film is geen remake van de 1925 film met dezelfde titel.

Sally, Irene en Mary zijn drie jonge vrouwen die dromen van een carriere in de show business en allerlei avonturen beleven tijdens hun zoektocht naar een plaatsje in de business.

Hele leuke prettige musical met leuke liedjes en geslaagde grappen.

Fred Allen, de -in de VS- enorm populaire radio man en later TV-persoonlijkheid doet het goed als "manager" van de dames.

Joan Davis is weer super-melig , vooral de scenes als ze de boot gaat bekijken vond ik erg grappig.

Alice Faye, erg mooi, zingt en acteert leuk, het is duidelijk waarom zij zo ontzettend populair was in de jaren 30 en 40.

Vooral het nummer "Who Stole the Jam? " dat ze samen zingt met "The Brian Sisters" , Davis en Weaver is erg leuk.

Louise Hovick (later veel beter bekend onder de naam "Gypsy Rose Lee") is goed als Bitch die achter Martin aan zit.

Hoofdrolspelers Tony Martin en Alice faye waren in het echt ook een stel, ze waren het jaar voor deze film uitkwam , getrouwd.

Ze zouden scheiden in 1941 en Martin huwde toen actrice/danseres Cyd Charisse , waarmee hij 60 jaar getrouwd zou zijn tot haar overlijden.